Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda srác vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda srác vagyok, akkor egy lánynak sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok ismerkedni, de nem járok sikerrel. Minden lány visszautasított eddig. Pedig már az interneten is próbálkoztam, de annak sem volt semmi haszna. Csak bele kellene törődnöm, hogy ronda vagyok és nem lesz senkim?


20F


2019. júl. 17. 21:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindenki elutasított akkor biztos van veled valami baj!
2019. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez a természetes szelekció.
2019. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

4.és 7. jókat mond. Sportolj és pattinsd ki magad egészségesen. Most jövök a strandról az összes nyomi fejű ,de szép testű pasik lánnyal jöttek. Csaj 10/6os volt de gondolom nálád 10/4 is játszana.

Ja igényes megjelenés plussz pont.

Sok lány barátod van...barátzóna mindig. Egy szingli lány barátodat miért nem tudod felszedni?? Ha ismer a külsőt elnyomja (megszépíti) a jó belső!

2019. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, egynek sem.
2019. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha most nem megy, mert nem vagy kelendő, akkor ez később se fog változni. :)) Szerintem xard le és inkább halmozd a pénzed, tanulj, dolgozz és élj a hobbidnak. :) Ha sok pénzed lesz, akkor futja majd prostikra is. :))
2019. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem leszel kőgazdag. Addig a prostizás a legjobb, amit tehetsz.
2019. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem, kérdező. A belső értékekre magasról szrnak a nők.

Amíg a rendes fiú odakint vár a szakadó esőben virágcsokorral, a kőbunkó menőmanó már javában döngeti a csajt a jó meleg szobában.

2019. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 he84 ***** válasza:
Talán nem a szép, nagyon szép nőknél kéne próbálkozni, hanem az átlagosoknál és akkor talán több sikered, nagyobb esélyed lenne. És próbáld meg a belsőddel hódítani minél jobban. Ha az adott nő nem felszínes, nem kényes, akkor nem fog elutasítani a külsőd miatt, pláne ha már valamennyire megismert belsőleg, például neten át.
2019. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 he84 ***** válasza:

És ne hallgass a 17-es válaszolóra kérdező. Egy túlzott általánosítás, hogy a nőknek nem számít a belső. Nem minden nő ilyen. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a férfiaknak csak a külső számít és csak a szex. Ez szintén nem igaz minden férfira. Mindkét nemnél a normálisabb, nem felszínes, nem kényes embereknél a belső a fontosabb, hidd el. Részben saját tapasztalat és nekem nőként is sokkal inkább a belső számít.


Nem kérek privit!

2019. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én egy mások szerint csúnya, kicsit elhízott fiúba vagyok belezúgva. Én állítólag nem vagyok csúnya, szerintem átlagos, mások szerint szép, és mégis észre sem vesz. A külső nem olyan fontos, mint hiszed, főleg egy bizonyos kor felett. A személyiség a döntő szerintem.
2019. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!