Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire kiábrándító, ha egy 30-as,40-es férfi "srácnak, fiúnak" hívja magát, ill. ha egy ugyanilyen korú nő "lánynak, csajnak"?

Figyelt kérdés
Mit sugall ez nektek? Ha ezt látjátok, halljátok, hogy "33 éves fiú vagyok", az lelombozó? Vagy az, hogy "40 éves csajszi vagyok"? Ennek hallatán már éretlen személyiségre gondoltok egyből? És ha csak jófejségből csinálja? Manapság mindenki "forever young" akar lenni...

2017. nov. 6. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz
2017. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Sok fiatalos 30-as férfiismerősöm van, simán letagadhatna némelyik még tíz évet is kinézetben, lazaságban, életfelfogásban. Ha önmagukat srácnak titulálják, szerintem még belefér. 30-as nők közül is vannak sokan olyanok, akik nagyon fiatalosan néznek ki.
2017. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tudja viselni a csajságát meg a srácságát 70 évesen is, olyan ez mint a feltűnő ruha, van aki élvezi más meg feszeng benne,
2017. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gaz. Persze egymas kozott nagymamam is csajoknak nevezi a baratnoit, de idegeneknek, kifele kommunikalva szanalmas.
2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben semmi rosszat nem látok. Ismerek egy 40 éves nőt aki simán letagadhatna a korából 10-12 évet is egész nyugodtan, mert fiatalosan néz ki genetikailag, úgy is öltözködik, úgy is viselkedik, néha túlságosan is gyerekes tud lenni viszont egyben nagyon értelmes, kedves, az életben is megállja a helyét mivel egyedül van se férje, se párja, se gyerekei.
2017. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

"de idegeneknek, kifele kommunikalva szanalmas."


Segíts kérlek!


Meg tudnád mondani, hogy a srácokkal (opardon férfiakkal), ha legközelebb le akarok menni sörözni, akkor mit mondjak?


Mármint hány éves korig mondhatom, hogy a srácokkal megyek sörözni? Én 38 vagyok, de a haverom csak 34? Ő még belefér? Vagy már mindkettőnknél gáz kifelé?

2017. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

35N vagyok,de a baratnoimnek ugy koszonok h sziasztok csajok. Egymas kozt nem erezzuk h 30+osak vagyunk,aki nem erte el ezt a kort,majd meglatja h ezek csak szamok,esetleg annyi valtozas van h nem mi ugralunk mar a diszkoban,hanem a gyerkoceink ugralnak a jatszohazban, de ugyanugy meg vannak a csajos dolgaink mint 20on eves korunkban.

Kifele viszont kb 8eve Nokent viselkedunk. Aki 35L o valoszinuleg vagy nincs kibekulve a koraval vagy egyedulallo.

2017. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Osztom a négyes véleményét, szerintem olyan 28 felett válik cikivé, de már 26 felett sem oké, ha valaki nem érzi ennyi idősen férfinak magát.


Kb ott lehet a határ, ahol végetérnek a felsőoktatásos évek, vagy ahonnan már testileg is férfinak és nőnek számítanak az emberek.


Egymásközt oké a csajok/pasik/lányok/srácok/fiúk, kifelé a barátaimmal/barátnőimmel a helyes.

2017. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Én is srácnak mondom magamat, mert lelkileg az ember fiatalnak érzi magát, hiába öregedik a porhüvelye :)

nickemben a születési évem ;)

2017. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a srác/fiú/csaj megnevezés korhoz kötött. Egymás között, egy baráti társaságban még jópofán hangzik az,hogy összeülnek a csajok/srácok, sőt, a nagymama részéről kifejezetten tetszett, de ha valahová bemutatkozást ír, pl. társkeresőn, vagy itt, a gyakorin, már ne nevezze magát senki 30 fölött sem srácnak sem csajszinak.


Hülye hasonlat de nekem hasonlít a "sex" és a "sya" kifejezésre.

2017. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!