Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire kiábrándító, ha egy 30-as,40-es férfi "srácnak, fiúnak" hívja magát, ill. ha egy ugyanilyen korú nő "lánynak, csajnak"?

Figyelt kérdés
Mit sugall ez nektek? Ha ezt látjátok, halljátok, hogy "33 éves fiú vagyok", az lelombozó? Vagy az, hogy "40 éves csajszi vagyok"? Ennek hallatán már éretlen személyiségre gondoltok egyből? És ha csak jófejségből csinálja? Manapság mindenki "forever young" akar lenni...

2017. nov. 6. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem az jut róla eszembe hogy fiatalos, nyitott új dolgokra, nem begyöpösödött és rozsdásodott. Amúgy is ez az a korosztály amiben óriási különbségek vannak az emberek között.
2017. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Ez személyiség függő.

Aki tisztában van azzal, hogy ő Nö- Férfi, de ugyanakkor nemcsak egy élrevasalt betört ember, akkor a srác- csaj is simán belefér.

2017. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A csajos este, meg a sörözés a srácokkal szerintem más kategória, az úgy oké.

De társkeresésnél szerencsésebb, ha a férfi/nő meghatározásokat használja, nem fog éretlennek tűnni.

2017. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hat ez szerintem kontextustol függ. Ha ismeretlenekkel kommunikalok nökent aposztrofalom magam. A baratnöm idegennek baratnök, ismerös elött csajokkent hivatkozom rajuk. Egymas között lanyoknak, csajoknak hivjuk egymast. Ha randizok valakivel a baratnöim elött ugy meselem, a srac, vagy fiu.

Ha viccesen utalok magamra, akkor szoktam olyat mondani hogy ügyes lany vagyok en am...stb. Szoval privatban hasznalok ezeket a kifejezeseket. idegenek elött nem.

2017. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Annak ellenére, hogy a húszas éveim elején átálltam a magam "nőzésére","lányozás" helyett, másokat ugyanúgy csajszinak/lánynak meg srácnak hívok. Csak a rangban felettem állókat nőzöm, hölgyezem, asszonyozom(ha épp ideges vagyok rá), vagy urazom. Szerintem ha valaki felhúzza ezen magát, az az ő önértékeléséről szól. Én cukinak tartom, ha néniz egy gyerkőc (25 vagyok), más idióta pcsa meg helyreteszi őket, meg rájuk szól, mert fáj neki, hogy múlik a feje fölött az idő...:D Nevetséges.
2017. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az kiàbrānditó,ha valaki ilyen aprósàgon fennakad.
2017. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem szimpatikus, és éretlenséget tükröz. Az, hogy vki nem besavanyosodott, és fiatalos, nem zárja ki azt, hogy férfi legyen. 30 alatt, ha még nem teljesen önálló, megértem... de 30 fölött már zavaró, és igen, nekem azonnal az jön le, hogy éretlen, nem akar felnőni, nem akar felelősséget vállalni, óriáscsecsemő és/vagy nem akarja elfogadni az idő múlását és méltóságteljesen idősödni.
2017. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!