Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Ha randin egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha randin egy fiú-férfi azt mondja nektek lábfétise van, akkor az kiábrándító számotokra?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha beteges szinten akkor igen. Normális esetben nem.
2016. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem randi téma.
2016. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Huszonévesen most maradinak érzem magam, de ha randin jönne valaki a fétiseivel, hagynám a búsba.
2016. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2016. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Az attól függ. Alapvetően nekem nem lenne kiábrándító, mert nagyon durván erogén zónám a lábfejem. De az ilyen fétises emberekben azt nem szeretem, hogy iszonyatosan el vannak borulva, minden egyes r*hadt mondatukba belefűzik, anonimként nyomulnak és írogatnak rá másokra, hogy élvezkedhessenek, ezáltal hü.lyét csinálnak magukból és lejáratják a sorstársaikat is. Anno az egyik társkeresőn leveleztem egy sráccal, aki minden egyes levelébe beleírta a szandált... "rád adhatom a szandálodat?" "pedig örömmel kellene fogadnod a szandálodból kibújva a férfiak leveleit" "szívesen leoldanám az ajkaimmal rólad a szandálodat", és így tovább. Pedig alapvetően tetszett volna a pasi, de ez az állandó nyálcsorgató szandálos megnyilvánulás kiábrándító volt.

Nincs gond a fétisekkel (hacsak nem ártalmas másra), de ne tolja már bele mindenkinek a képébe, tartsa meg a négy fal közé a szex idejére.


27/n


(NEM kérek priviket a fent kifejtett kategóriájú emberektől, van barátom)

2016. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne.
2016. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

El tom képzelni ezt a randit:


L: Szia, én ... vagyok!

F: lábfétisem van ahahahah rábomlanák a virgácsaidra milyen szinű zokni van rajtad ???? milyen a szaga ????

L: ????


Egyébként meg minden férfinek van lábfétise. A női lábacskák csodálatosak. Ahogy az előttem szóló ecsetelgette a tálalás nem mindegy de erről beszélgetni randin pffff XD

2016. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsi vagyok az ilyen férfiak mit lépnének egy gyönyörű lány esetében, ha levenné a zokniját és a pataszerű, lepedőszaggatóan bőrkeményedéses, gombás körmű csodanőjük sajtszagú lábát kène körül lefetyelniük?:)
2016. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, második találkozó nem lenne.
2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Az 5. válaszoló tökéletesen megfogalmazta. Normál esetben semmi gond nincs az ilyesmivel, az még jó is, ha nem csak a "sötétben, takaró alatt, misszionárius pózban" című műsor megy. Csak az a visszataszító, ha valaki szélsőséges módon ráfixálódott a témára és nem képes normálisan közelíteni hozzá. Az ilyen emberek viszont sajnos nem veszik észre, hogy ezzel saját maguk elől szüntetik meg az esélyt a vágyaik kibontakoztatására, és még a hasonló ízlésű, de értelmesebb emberek lehetőségeit is rombolják.
2016. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!