Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerkedik, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerkedik, ha azt mondja szeretne barátnőt?

Figyelt kérdés

Egyetlen nőhöz sem megy oda sehol, pedig azért lenne rá alkalom, ha máskor nem legalább koncerten vagy fesztiválon. Társkeresőzik de azon kívül,hogy mondjuk bekedvelik egymást egy nővel tovább nem jut mert nem ír rá. Nagyon régen volt már barátnője, nem tudom mire várhat.

Mi lehet az oka?

Nem meleg.



2019. júl. 17. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
most miért kellett kérdést kiírni rólam
2019. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te miért nem ismerkedsz? :)
2019. júl. 17. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez rólam is szól úgy érzem :D


Én azért, mert csak a tutira megyek (ha előtte valahogyan megtudom, hogy bejövök neki, stb..)


Nem szeretek bizonytalanul nyulakat kergetni, mert ha befutna egy üregbe mielőtt elkapnám, akkor szomorú lennék.

Úgyhogy a like-on kívül mást nem teszek ha nem tudok semmit, kivéve ha a csajszi rám ír és egyértelmű a szándék.

27F

2019. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A multkor kerdeztel mar rola. Akkor irtad, hogy bele van esve egy foglalt csajba.
2019. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haverod összeillene a barátnőmmel. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna, hogy már volt barátnője, akkor én is azt hittem volna, hogy rólam beszélsz.

30F

2019. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bele van esve egy foglalt nőbe, akkor ezért nem keres másik nőt. Egyébként próbálkozott a foglalt nőnél, hogy biztosra tudja hogy semmi esélye nála? Mi történt?
2019. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!