Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni INTJ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni INTJ típusú férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék egy ilyen, vagy ehhez hasonló személyiségű párnak, mert már megfigyeltem, hogy kedvelni szoktam őket, a barátaim között is előfordul ez a típus.

Viszont általában nem ilyen emberekkel találkozom.


23N


2019. júl. 17. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
INTJ fb csoportban. Az INFJ-ben vannak magyarok, így gondolom ott is.
2019. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bárhol, mindenhol van ilyen meg olyan is, talán mondjuk az IT szektorban gyakoribb, bár sztem nem ez alapján érdemes ismerkedni. Nekem van hogy INTJ jön ki, van hogy INFJ, szóval valahol a határon mozgok, de annyira nem ismerek magamra egyik leírásban sem.
2019. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi a szart jelent az, hogy INTJ? :D
2019. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően bárhol.


Ennek ellenére:


[link]


Szerintem engem nem kedvelnél.

2019. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, tudom, hogy közhely, de pl. itt és most, velem.

Jobb alul van a privát üzenet gomb.

Tudom, hogy kicsi az esély rá, hogy használni fogod, de azért meg kellett próbálnom.


29F

2019. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
istenem hová jutottunk ?? :)
2019. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 Az MBTI (Myers-Briggs típuselmélet) egyik kategóriája. Kb. arról szól az egész, hogy válaszolsz kilencvenvalahány eldöntendő (igen vagy nem) kérdésre, és ez alapján besorolnak a 16 kategória valamelyikébe.


Azért lett olyan népszerű, mert az összes kategóriához szinte csak nevetséges módon eltúlzott pozitív tulajdonságokat rendeltek hozzá, hogy a teszt kitöltője az eredmény kézhez vételekor úgy érezze, hogy ő nagyon különleges személy. Negatívumokat alig fogalmaz meg a leírás. Továbbá általános leírásokat tartalmaz a kiértékelés, amiket szinte bárkire rá lehet többé-kevésbé húzni. Az egész kb. a horoszkóp meg a "halak nő Jupiter aszcendenssel mérleg férfi társaságát keresi" szintjén mozog.


[link]

2019. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Örömömre szolgál, hogy látom, másokat is érdekel az MBTI!

Nagyon sok választ ad, de új kérdések garmadáját vetíti előre, ilyenkor jöhetünk rá, hogy mennyire igazak ezen szavak: "Minél többet tudok, annál kevesebbet".


Ennek ellenére érzésem szerint, nem feltétlenül az a legjobb, ha a párválasztó iránytűdet ez alapján állítod be. Ki tudja, minden esetre szívből kérlek, hogy a tapasztalataidat oszd meg velem, velünk.


MBTI-vel foglalkozó fórumokon különösen magas az IN** emberek aránya, én körül néznék ott is. Persze ez csak a személyes érzésem, tapasztalatom, mint ahogy az is, az egyik magát képviseltető legnépesebb tábor az INTJ és az INFP.


Tulajdonképpen melyik tulajdonságai a legvonzóbbak a számodra?

2019. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7: Én sem úgy gondoltam, hogy ez a teszt tökéletesen jellemez valakit, és minden teljesen igaz rá belőle, de az alap jellemvonásait meg tudja adni az illetőnek. Pl. ha valakinek I jön ki, az biztosan nem lesz a társaság közepe típus, de persze nyilván az introvertáltságnak is sok fokozata van, valaki jobban az, valaki kevésbé.


8: Nekem tetszik, hogy ha valaki gondolkodó típus, mert az ilyen emberek nem felszínesek, és azt nagyon nem szeretem. Valamint én elég magamnak való vagyok, és bár nekem a tesztben F jön ki, de a kapcsolataimban sosem voltam olyan, aki folyton bújik, meg ölelkezik meg stb, jobban szeretem, ha valaki kicsit hűvösebb fajta.

2019. júl. 17. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
INFJ nem jó? 31F
2019. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!