Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogyan lehet beleszeretni egy olyan férfiba, akinek az élete ilyen unalmas, monoton és sivár?
Magyarországon a férfiak 90-95%-a nagyon olyan életet él, ami a nők számára egyáltalán nem vonzó és nem izgalmas. Nincs életük.
Tehát tegyük föl: reggel 6-kor felkelnek minden nap, bemennek a melóhelyükre, ott vannak délután 5-ig, aztán hazamennek, megnézik a Barátok Köztöt, utána lezuhanyoznak majd Counter Strike-oznak a számítógépükön este 10-ig, majd lefekszenek. És ez megy hétfőtől-péntekig. Majd szombaton elmennek a haverjaikkal, berúgnak, vasárnap kijózanodnak, hétfőn indul újra az egész.
Ha egy férfi élete ilyen unalmas, szürke és egyhangú és sivár, akkor joggal tehetik föl a kérdést, hogy miért akarna egy nő járni velük? Miért akarna egy nő lefeküdni velük? Miért akarna egy nő bármit egyáltalán tőlük?
És ha ilyen érzéssel indulnak neki az ismerkedésnek, akkor nem is fog túl könnyen menni. Ráadásul ezek a kérdések jogosak is, valóban, miért akarna egy ilyen unalmas életű férfival egy nő kapcsolatba lépni? Hogy neki is ilyen unalmas élete lehessen?
Aki így gondolja, az túl sok Blikket olvas. Plot twist: egy átlagos embernek nem izgalmas az élete, és bizony, az ideje nagy részét alvással meg munkával tölti. Férfiak is, meg nő is.
Akinek izgalmas cowboy meg cowgirl kell, az bizony csalódni fog.
És ha lesz is kapcsi-kapcsi a két "uncsi" emberke között, akkor még többet fognak dolgozni, mert a gyereket pelenkázni meg etetni kell. És bizony úgy telik el a következő 20 év, hogy alig látják egymást. Bizony, ez van, lehet sírni.
Tipikus női gondoltatmenet mindent a férfitól vár el . Mivel a nőknek unalmas az életük mástól várják el hogy szórakoztassák és hogy vicces legyen mert savanyú, és túl komolyak. Azt hiszik hogy lyuk van a lábuk között meg is kapják. Ilyen fajta nőt messzire kerülni kell ! Nem jó semmire!
A másik dolog ! Aki cszik nem néz barátok köztet és nem dolgozik , hanem napi 10-16 órát játszik.
Nos, nagyon jó a kérdés /mégsem az/.
Egy jókora általánosításra alapozva egész jó sztorit kreáltál.
A helyzet az, hogy pl magamból kiindulva, nincs egy darab utazós képem se, pedig évente kiruccanok erre-arra. Akkor egy nő, amit lát, az az, hogy ok, van macskája, nyilván trógerkodik naphosszat, semmi értelmeset nem csinál...
A hobbijaimat nem nyilvános csoportokban publikálom, ergo azt se látja az ember lánya. Tehát ott tartunk, hogy egy magányos, egyedül élő, négyfalközt el-levő pasas vagyok, hobbik nélkül...
Érdekes elképzelés. Ehhez képest idén fogyasztottam a 7. barátnőmet, ergo erre már legalább ennyi nő kíváncsi volt.
Másfelől, a nőknek is vannak típusaik /általánosítás megint/. Vannak, akiknek felvállaltan mindene az utazás, ezer nyelvet beszélnek...nekik nyilván hasonló társ kell.
De azért a legtöbb ember, lássuk be, napi szinten nagyrészt kötött, időben, térben.
Amúgy nem értem mi bajod, szerinted mivel kellene tölteniük az idōt, vagy konkrétan mit vársz el? Mindenkinek olyan élete kéne legyen, hogy hetente utazgat, körbe járja a világot? Szerinted mitōl lesz unalmas valaki élete? Attól, hogy dolgozik vagy filmeket nèz? Vagy attól, hogy kimozdul a haverjaival hétvégén? Én úgy gondolom, hogy a mindennapi munka vagy mindennapi hobbik, stb. nem szükségszerūen unalmasak, sok ember megtalálja az örömöt, a saját lélek jelenlétét bennük. Pl. Ha egy kicsit is szeretem a munkámat, akkor nem úgy élem meg, hogy bemegyek szenvedésképp aztán várom, hogy hazajöjjek oszt kész. A munkában töltött idō is nem valami olyan, ami ellentétes lenne az élettel, fōleg ha valaki kedveli a munkatársait, munkahelyen is szocializálodik, új embereket ismer meg, beszélget, érdeklōdik, akkor máris teljesen más, mint annak, aki csak úgy bemegy s számolja az órákat, hogy hazamehessen.
Haverokkal is nem csak azért megy ki az ember föltétlenül, hogy berúgjon, az otthon töltōtt idō is nem föltétlenül unalmas, ha valaki képes arra, hogy érdekes elfoglaltságot találjon, akár egy jó könyv olvasása, vagy jó film, gasztro, hobbik, bármi, amiben fejlōdhet és tud örömmel mesélni késōbb errōl. Te mit tartasz érdekes elfoglaltságnak konkrétan? Azonkívül, hogy gyk-on másokat kritizálsz?
Amit leírtál, az szerintem egy olyan fajta hozzáállás, amivel bármerre is fordul az ember, beszürkūl minden. Ilyen hozzáállással bárhova mész, ha nem találod meg az örömöt a mindennapokban, akkor tökmindegy, hogy hol vagy és kivel. Az unalmas emberek elutaznak a világ tulsó felébe, ott is unatkozni fognak, ha közben nem képesek arra, hogy feltalálják magukat, épp úgy, mint a mindennapokban, mondjuk belássák azt is, hogy ez nem egészen a környezetüktōl függ.. de van aki hajlamos arra, hogy ráfogja mindig, hogy a környezete tehet errōl és semmit sem változtat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!