Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülök el a lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök el a lehetőség elől?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi létemre még nem volt párkapcsolatom. Évek óta egész egyszerűen ha egy lány/nő érdeklődni kezd irántam, még ha tetszik is, inkább elkerülöm a velük való találkozást, szinte menekülök.
2019. júl. 11. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy intimitástól való félelem. Sajnos elég gyakori, nőknél még inkább. Hosszú, nagyon hosszú terápiával talán kezelhető.
2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem úszom meg pszichológus nélkül...
2019. júl. 11. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ennyi infóból nem sok mindent lehet mondani.
2019. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
31.
2019. júl. 11. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor vegyél erőt magadon, nem harapnak. Aztán, ha így sem megy, kérj segítséget.
2019. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
A húgom ugyanebben szenved, elszalasztotta a világ legjobb pasiját, aki udvarolt neki, ráadásul a húgom is odavolt érte, mégis menekült előle, amint kicsit komolyabb érzelmeket mutatott felé a pasi. Azóta is bánja, hogy elszalasztotta, de ha megint itt teremne a pasi, megint elszalasztaná, mert ez egy betegség, hogy képtelen azzal lenni, aki szereti őt, mert fél az intimitástól, elköteleződéstől.
2019. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából sejtem is, hogy mi lehet a probléma gyökere. A családom több tagja is klasszikus érzelmi zsarolók anyámmal az élen. Ha csak egyszer is megjegyeztem pl., hogy valami rosszul esett, akkor egyből jött már gyerekkoromtól fogva, hogy "igen, de bezzeg TE, amikor..."
2019. júl. 11. 21:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, abszolút abszolút átérzem a helyzetet. Én egy nagyon helyes fiatal orvosnak készülő hölgyet szalasztottam el...meg még ki tudja, kiket. :)
2019. júl. 11. 21:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 6-os.
2019. júl. 11. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Huha. És anyukád most milyen állásponton van? Akarja hogy kapcsolatban legyél, vagy inkább lebeszél? Ha ilyen zsarolós, lehet hogy őt nem akarod tudat alatt megharagítani, nem?
2019. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!