Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz kell egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz kell egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A csajozáshoz, randizáshoz , együtt eléshez? Munkanélküliként , szegényként mit tudok tenni. Vagy minimálbéresként, vagy KSH átlag keresőként ( nettó 230 )

2019. jún. 16. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Én semmilyen KSH számításnak , számlálásnak nem tudok hinni.
2019. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Matekozz!


- Megfelelő lakhatás. Ez lehet albérlet is, csak ne szoba, 4 másik sráccal közösen.

- Kocsi sem árt, de legalább néha lejen TAXI-ra.

- Normális ruha.

- Szórakozás.

- Nyaralás.


Ezek a minimumok.


DE!!!


Majd mindjárt jönnek a trollok, és leírják, hogy őket nem érdekli a pénz, meg azt, hogy havi 30000-ből is megéltek, 2 gyerekkel, lakáshitelt fizetve, meg hasonló szar dumák.


300 a minimum!

2019. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
3.6 millió forint. Elég komoly, de nem a világvége.
2019. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a lánytól is! Ha ismerkedsz valakivel és tudja hogy nincs munkád, szerintem nem várja el hogy ide -oda menjetek. A magam részéről én így gondolom. Ha engem igazán érdekel valaki, akkor nem azt fogom nézni milyen az anyagi helyzete, hanem hogy milyen ember és hogy velem hogy viselkedik.
2019. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Havi 500 ezer forint. 490-el labdába se rúghatsz!
2019. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk én sokkal könnyebben ismerekedem/csajozom, mióta a magyar átlagbér felett - de nem azért, mert a nők elvárnák, hogy virítsam a zsetont.

Korábban garantált bérminimumot kerestem, most meg egyszerűen könnyedebben állok a szórakozáshoz/programok szervezéséhez, ha biztos anyagi háttered van. Hamarabb veszek magadnak egy divatos inget, gyakrabban mozdulok ki, nem kell a fogam szívnom, ha meg akarok valakit hívni egy pohár rozéra.


Viszont egy párkapcsolatnál már a költségek egy része is közös lesz, felesbe fizetitek a nyaralást, utazást, szórakozást, akkor már az a lényeg, hogy a saját részed ki tudd csengetni. Ha mindketten jól érzitek magatokat a Balaton parton, és nem Balin akartok menőzni, akkor már egy átlag fizuból is simán el tudtok menni.

2019. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ketten kényelmesen meg tudjatok élni, hódolhassatok a szenvedélyeiteknek, és hirtelen probléma esetén se a pénzen múljon a dolog.
2019. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Úgy a normális ha mindketten dolgoztok.
2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez leginkább attól függ milyen életszínvonalat akarsz biztosítani magadnak/magatoknak. Nyilván netto 230bol nem fog telni utazásra, drága ruhákra, ékszerekre, étterembe járogatni, jó autóra, fullos házra, stb. Ha nem támasztasz magadnak ilyen igényeket, vagy ha találsz olyat aki önmagadért szeret, akkor nem számít a pénz
2019. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell mindig étterembe menni... Biciklizés pl. ingyen van úgymond, meg a séta is. De nyilván alsó hangon 30-40 ezer, ha nem viszed túlzásba, de azért valamennyit áldozol rá.
2019. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!