Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz kell egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz kell egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A csajozáshoz, randizáshoz , együtt eléshez? Munkanélküliként , szegényként mit tudok tenni. Vagy minimálbéresként, vagy KSH átlag keresőként ( nettó 230 )

2019. jún. 16. 19:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20 de ez pontosan igy müködik csak ezt szeretik tagadni.


Vajon akkor miért az az első kérdése minden nőnek az ismerkedésnél hogy mivel foglalkozol és hogy hol laksz?

Miért irják minden kérdésre hogy azért legyen lakás , autó, jó fizetés, nyaralás, ruha stb. Minden külsöség csak is kizarólag a nők miatt vannak. Egy férfi se akar jól kinézni, vagy felvágni, menőzni egy másik férfi előtt.

Valahogy mindig a jól kereső férfiak mellett van több nő. Nem érdekes? Persze lehet jönni azzal a kamu dumával hogy az oda vezető sikeres út és kitartás a vonzó, de az igazság az hogy a megkeresett pénz!

2019. jún. 17. 11:48
 22/24 anonim ***** válasza:

"Vajon akkor miért az az első kérdése minden nőnek az ismerkedésnél hogy mivel foglalkozol és hogy hol laksz?"

Ismerkedni nem lehet? Mit kérdezzek, milyen színű az alsója? Egy munka jó esetben árulkodik az érdeklődéséről.


"Miért irják minden kérdésre hogy azért legyen lakás ,

Ömm... miért? Neked nem kell, hogy legyen egy hely, ahol élhetsz, vagy megfelel a híd alatt?


autó,

Ha gyerekvállalásról van szó, ez fontos szempont.


jó fizetés,

Basszus, ha közös életet tervezel valakivel, ez nyilván szempont,


nyaralás,

Rengeteg nyaralok, önköltségen, sose ingyen. Erről a szenvedélyemről nem fogok lemondani, ha a pasim nem lenne képes vagy nem akarna eljönni.


ruha stb."

Ööö, he? Igen, ne pucéran járkálj. XD


"Minden külsöség csak is kizarólag a nők miatt vannak. Egy férfi se akar jól kinézni, vagy felvágni, menőzni egy másik férfi előtt."

Ez mekkora baromság. XD


Valahogy mindig a jól kereső férfiak mellett van több nő. Nem érdekes?

Nem az. Szebb nők is könnyebben találnak párt.


"Persze lehet jönni azzal a kamu dumával hogy az oda vezető sikeres út és kitartás a vonzó, de az igazság az hogy a megkeresett pénz!"

És a pénzhez nem kell kitartás?


De jól van, hisztizz csak. Az értelmes férfiak élik az életüket.

2019. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22 😅😅😅😅


Ténylwg köszi, de se a 74%-os se a 77%-os profiloddal se tudok vitatkozni.


Én kiemelem hogy fontos a nőknek a pénz, erre te hevesen cáfolod :


Autó: ez fontos szempont

Fizetés: ez nyilván szempont,

Nyaralás : Erről a szenvedélyemről nem fogok lemondani,


A többi érvelésedbe pedig szintén magad ellen beszélsz.

Pl azért van több gazdag férfinak nője, mert a csinos nőket is jobban keresik. Azaz a gazdag ferfi= csinos nő.

Mi ez ha nem felszinesség? A férfi legyen gazdag a nő csinos.


Pl a pénz és a kitartás : a pénzhez nem kell kitartás.

Egy bolti eladónak nem kell kitartás, se siker.

Bemegy dolgozik megkapja a fizetését és éldegél belőle.

A sok pénzhez kell kitartás és siker és pénz. Pl egy egyetem elvégzése, vagy többszázezres tanfolyamhoz, és az utánna lévő, akár évekig tartó karrier épitéshez...

És a lakás: egy egyedülálló férfi bőven elvan a haverokkal vagy idegenekkel egy albérletbe, egy szobába. Ez a nőnek nem felel meg, még úgy se ha adott esetbe ő is többedmagával lakik...


Szóval igy nagyon nem jutunk egy véleményre...

De hogy igazat is adjak neked, való igaz hogy én egy csóró vesztes vagyok, mert nem akartam magamról kiszinezett képet mutatni, és azért dolgozni hogy jobb embernek tartsanak. Az biztos hogy ez a mai világban életképtelen hozzáállás,de abba is biztos vagyok hogy ez kiknek a hibája.


Azért jót vitáztunk. 😉 köszi

2019. jún. 17. 12:48
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, de főleg attól, hogy az adott egyed mit lát a világból. Ha egy bp belvárosi boltban vezető, akkor sok emberrel találkozik, irányít, látja h van bevétel, azaz van lóvéja a turístáknak, s ezért őhozzájuk fog hasonlítani. Ha egy olyat néztél ki, aki a faluban eladó, akkor kevés embertalálkozás miatt kevesebbel is beéri. Ezért rossz a tinder meg a nagyváros, sok a lehetőség. Mivel az elvárás, hogy a férfi szedje fel őket (de az nem férfi, aki a mérce alatt van), ezért nehéz ezt megmondani mi a minimum. Első példámnál 2milla, másodiknál 200ezer. Ha van olyan lehetősége, aki 3M-et betud húzni, akkor ott fog hagyni. Szal mindig van nálad jobb, lesz is, ezért sosem lesz elég semmi, bármennyit is keresel. Jönnek majd a feminista állatok, hogy hülyeség... Nem érdekel a véleményük, sem az álláspontjuk, mert nem fedi a valóságot, s kizárólag az egyéni önös érdekeiket védik ami a manipuláció része, s az engem nem érdekel.
2019. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!