Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz kell egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz kell egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A csajozáshoz, randizáshoz , együtt eléshez? Munkanélküliként , szegényként mit tudok tenni. Vagy minimálbéresként, vagy KSH átlag keresőként ( nettó 230 )

2019. jún. 16. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az eladó lányokhoz 300 tól kezdődik , meg valami putritól..
2019. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 és milyen lanyhoz elég kevesebb? Mert az eladónál lejjebb max a takarítók vannak. Tehát akkor min közép vezetőnek vagy informatikusnak kell lennem hogy egy eladó lánynak udvarolhassak... nem rossz kilátások
2019. jún. 16. 19:52
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Fogjátok már fel, hogy nem a csajozáshoz kell pénz, hanem az életben maradáshoz/minőségi élethez. Nem csaj miatt kell karriert építeni, hanem magadért.
2019. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13 😁😁😁😁😁😁


Szerinted egy férfi mit választna a pénzt és sikert nő nélkül ( a prosti nem számít ) vagy hogy szegényen de csajozhat.

Minden férfi a nők miatt akar több pénzt , mert a nőknek csak az számít . Több pénz = több nő egyetlen dolog van amiből a férfi maga miatt akar jobbat és a nők is buknak rá az az autó ( vagy motor ) minden más csak a nők miatt van.

2019. jún. 16. 20:43
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én magasról tennék arra, hogy egy férfi mennyit keres, ha azt a pénzt tisztességesen, becsülettel keresi. Bármennyire is hihetetlen, sokunkat jobban érdekel a személyiség az anyagi helyzetnél..
2019. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem azért nem lesz nőd, mert csóró vagy, hanem mert úgy gondolkodsz, mint a 14es válaszodban.



Ostoba gyökér.

2019. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16 😂😂😂😂


Mond el legyszi hogy mi is az ostobaság abba amit írtam?

2019. jún. 16. 22:29
 18/24 anonim ***** válasza:

#17

Az ilyen reakcióid miatt:


"Bocsáss meg., Örülnék ha eltakarodnál végre a kérdéseim alól. Tudom hogy egy boszorkány vagy és fáj az igazság, de teli van már veled a f@@zom. Kis taknyos sz@r alak. Na szevasz."

2019. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18 ezt mire írtad?


Én vagyok a kérdező . Ezt ki is írja az oldal. Úgyhogy nem tudom kivel beszélget vagy hogy ki boszorkányok le , vagy kinek irogatsz. Én vitatkozni szeretek a véleményemet a saját tapasztalataimmal alátámasztani . Amikor tévedek akkor is csak addig sullyedek le mint ameddig a másik .


Szóval ez a lejáratósdi nem jött be.

2019. jún. 16. 23:33
 20/24 anonim ***** válasza:
Világosan leírtam, hogy a 14es válaszodra értettem. Nevezetesen arra, hogy nem magad miatt akarsz jobb lenni, többet keresni, hanem azért, hogy legyen nőd. Csak hogy ez nem így működik.
2019. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!