Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejöhetek a csajoknak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek a csajoknak ezek alapján?

Figyelt kérdés

Igényes férfi vagyok, így kizárt hogy testi hibák, kócos haj miatt néznének meg, pedig gyakran megnéznek! Az iskolás időkben nagyon-nagyon pattanásos voltam, zsíros volt a bőröm mégha tisztítottam is, egy csőd voltam. Meg is kaptam a nőktől a magamét, így úgy voltam aztán vele, hogy nem kellek nekik, egy tizes skálán egyes vagyok, kár próbálkozni. Aztán pár évvel később azt vettem észre, hogy megnéznek, ha valami miatt beszédbe elegyedünk akkor mosolyognak rám. Van hogy ismeretlenül rámköszönnek!


Ez jelentheti azt, hogy érdemes lenne próbálkoznom?


2019. júl. 11. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nalam pont forditva.


Altalanosban allandoan tapiztak meg kedveskedtek a lanyok velem, felnottkoromban meg lehanynak.

2019. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen rút kiskacsa effektus férfiaknál és nőknél is. Próbálkozz nyugodtan.

32/f

2019. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!