Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiú vagy hány levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú vagy hány levelet küldtél csajoknak idén, lányok idén hány próbálkozó levelet kaptatok, és hol lettek ezek a levelek küldve?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mivel nem tudják a postacímem így egyet se.
2019. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lett ezekből randi?
2019. júl. 5. 20:43
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem postán, hanem pl. közösségi médiára, társkeresőkre, fórumokra gondolok.
2019. júl. 5. 20:44
 4/13 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
45%
Én lány vagyok.Konkrétan idén 4 embert ismertem meg.3 lányt és egy fiút.Ebből eggyel már nem beszélek.Az egyik nagyon jó barát lett,a másikkal valószínű több lesz.A negyedik egy lány.💛
2019. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
45%
1 lányt és 3 fiút.*😂😂😂
2019. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorin kaptam pár kéretlen üzenetet, mondjuk ezt nem igazán nevezném "próbálkozásnak". Facebookon írt valami random, ismeretlen román, a profilképén kisgyerekkel pózoló apuka, románul. Nyelvismeret hiányában róla sem tudom, hogy ismerkedni szeretett-e volna.
2019. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Facebookon havonta 1-2 ilyen megtalál attól függetlenül is, hogy elég egyértelmű a profilomból, hogy házas vagyok és szeretem a párom.

Bár szerintem sem valami nagy próbálkozás a:

"szia

mizu

jól nézel ki van kedved ismerkedni?"

2019. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

3 ember írt üzenetet az instagram fiókomra, amin egy kép sincs rólam, csak a hobbimról (régi könyvek újrafelhasználása, újrahasznosítás). Egyik sem magyar volt, 2 köztük középkorú férfi, akik normális levelet írták és miért szeretnének megismerni, és egy fiatal srác aki annyit írt, hogy 'hey how you doin'.


Mivel van párom, és boldog vagyok a kapcsolatomban, nem válaszoltam nekik.

2019. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Sok hölgynek írtam levelet, többekkel sikerült beszélni és több randi is összejött de sajnos mivel kölcsönös szimpátiával egyik sem végződött így továbbra is keresem a megfelelő partnert. :)
2019. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyet sem küldtem.

30F

2019. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!