Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagy szerencse kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy szerencse kell ahoz hogy az embernek legyen barátnője?

Figyelt kérdés

Régebben teljesen természetesnek gondoltam azt hogy az ember előbb utóbb talál párt. De hogy nekem nem akar összejönni semmi így rájöttem arra hogy rohadt szerencsés az akinek van párja.


Már nagyon vágynék egy szerető társra. De nekem nincs akkora szerencsém.

21f


2019. júl. 11. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Csak simán egy párt nagyon könnyen lehet találni, de olyat, akivel tényleg szeretnél is hosszútávon együtt lenni és egy hullámhosszon vagytok, szeretitek egymást stb. nagyonj nehéz.A legtöbben türelmetlenek ahhoz,hogy ilyet keressenek, inkább összejönnek olyannal, akit nem is igazán szeretnek.
2019. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz kell szerencse, hogy olyat találj, akinél a "promó" nem promó, hanem a "termék" maga.

32/f

2019. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évem alatt rájöttem, hogy egyáltalán nem a szerencsén múlik. Vagy megvan benned az a valami, amire felkapják a fejüket a nők, vagy nem.
2019. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha a genetikát (magasság, arc, péniszméret, orgánum stb.) helyettesítjük a szerencse szóval, akkor igen... Elég nagy szerencse kell ahhoz, hogy legyen barátnőd. Jó adottságokkal kell rendelkezned. És ezen felül pedig legyél egzisztenciálisan stabil és független, sportos alkatú valamint megnyerő személyiség.
2019. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem próbálkozol és és félsz hogy elutasítanak, illetve csak várod hogy egy csaj felszedjen téged akkor igen, szerencse kell.
2019. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!