Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig mindenkinek tetszette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, akkor az csak szerencse?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos külsejű lány vagyok.

Mégis aki eddig tetszett (legyen 15 srác 15-25 éves korom között, aki komolyan tetszett, és legyen még 15, aki csak neten, utcán, futólag), annak mind tetszettem én is.


Akkor ez csak annyit jelent, hogy szerencsés vagyok, de a külsőmről nem mondd el semmit?


2019. febr. 9. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak 99%-a egy teljesen átlagos lányt már el tudna fogadni párjának (vagy valami futó kapcsolatnak), így ez kb annyit jelent, hogy nincs veled semmi komolyabb gond, de nem jelenti, hogy kiemelkedő a külsőd.
2019. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
De azért ha ennyi srácnak tetszettél biztos csinos vagy:)
2019. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsődre érted a tetszést akkor elsővel kell egyetértenem. A férfiak ilyen téren egyszerűbbek, ha egy lány viszonylag csinos, ad magára, simán eltudnak képzelni velünk pár alkalmat.

Én is talán két alkalmat tudok felidézni amikor nem tetszettem a másiknak, az egyik meleg volt, a másiknak tetszettem de csak szexet akart volna és nem akart bekavarni a barátságunkba.

2019. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szerencsés vagy.

Nekem sok férfi udvarol, de egyik sem az esetem. Akik meg nekem tetszenek, azok rám se bagóznak. Vagy ha mégis, akkor túl félénkek ahhoz hogy kezdeményezzenek nálam, viszont ilyen téren én is félénk vagyok, szóval sosem lesz kapcsolatom olyan emberrel, akivel szívesen lennék.

Én talán annyiban vagyok szerencsés, hogy jól bírom az egyedüllétet :)

L

2019. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!