Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek a legjobb barátnőm tetszik! Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egyetemista, a legjobb barátnőmmel egy szakra járunk.

Elég régóta ismerem, egy nagyon aranyos és vicces leányzó, aki egy természetes szépség. Olyan különleges arca van, hogy mindenki megnézi.(smink nélkül!)

Régen, az exem rengeteget udvarolt neki, mialatt velem járt. A barátnőm nem volt vevő rá természetesen.

Ezután jött az egyetem. Rengeteget buliztunk, de minden bulin szinte csak hozzá mentek oda a srácok, és akit ő lepasszolt, az jött oda hozzám, ami számomra elég megalázó.

Nem kihívó, sőt, ki sem csípi magát bulikra sem, annyira természetes szépség, hogy észreveszik. Tényleg, nagyon ritka az ilyen ember.

A legutóbbi buli alkalmával eljött az a szaktársunk, aki nekem bejön. Nos, a buli elején tök jót beszélgettünk, majd jóban lett a barátnőmmel a buli alatt(csak beszélgettek), és utána a srác nekem áradozott, hogy a barátnőm egy csodaszép lány és ilyen szép lányt nem látott.

Végig sírtam az estét. Nekem nagyon fontos a barátnőm, viszont teljesen el vagyok nyomva mellette. A szakunkon az összes fiú oda megy hozzá szünetben, elkérik a teló számát, bekövetik instán, nekem meg köszönni se köszönnek.

Alapból nem vagyok csúnya, de a barátnőm nyomába sem érek.

Mit tehetnék, hogy különleges legyek?


2019. febr. 6. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Különleges akarsz lenni? Akkor légy önmagad.Ne akarj utánozni senkit se,és a fiúk végett meg pláne ne változz meg.Nem éri meg.Hidd el,aki igazán szeretni fog téged, az saját magad miatt fog szeretni.
2019. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%

Tedd szét a lábad és érdekelni fogod a pasikat. Exem 19 éves, nem egy szépség, max teste van neki jó. A feje nem túl szép. Ráadásul egy tanulatlan gyerekes, hisztis lány.

Még is jó képű pasikkal volt együtt. Meg lakott is náluk.

17 éves kora vége fele költözött először pasihoz. Most 19 éves. Vagy 6-7 pasija volt, meg kitudja hány laza kapcsolata. Ha ő talán, akkor tudhat valamit.

2019. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Különleges vagy hidd el, aki nem látja az vak mert csak a külsőségeket érzékeli.Annak aki veled lesz az a lelkével fog látni kívül és belül!
2019. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
ha ő talál*
2019. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Intézz neki egy pasit, igy nem fogják annyira körbeugrálni. Lehet jó barátnőd, de nem értem miért kínzod magad. Ha vele vagy sose fognak rád felfigyelni. Biztos most is a kevésbé bátrak rajtad keresztül próbálnak közelebb kerülni hozzá. Nincs megoldás. Ne lógj vele.
2019. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Van aki alapból mindig magára vonja a figyelmet es van, akinek ez nem jon magától. Ha az utobbi vagy akkor ne erőltesd, mert nagyon természetellenes jelenseg leszel. Próbáld meg a helyzeted előnyét nezni. Regen engem is zavart, hogy a barátnőim árnyékában elek, aztan rájöttem, hogy nem is igazi barátok es mivel most mar nem vesznek korul ilyen emberek, nem is zavar, hogy nem érdeklem a pasikat. De marad idom másra. 😊
2019. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Attól, mert valaki szép, nem biztos, hogy megtalálja majd élete párját. Látod, annyi fiú közül mégsem tudott 1 mellett sem megállapodni még. A szépség nem minden. Lehet 1000 fiút megszédít a külsejével és egy menetre jó is nekik, de komolyabbat nem akarnak tőle. Nem tehet róla, hogy ennyire szép, de amíg nem él vissza a dologgal, például, hogy tudatosan nyom el téged, addig nincs gond. Jönni fog egy fiú, akinek csak te tetszel.
2019. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért beszélget a barátnőd azzal, aki neked tetszik?


Nekem volt ilyen kapcsolatom, mint neked. Azt hittem a barátnőm extra szép, holott ez nem volt igaz, de csak idővel jöttem rá. Ha megfigyeled szóbakerül a szex, mikor másokkal beszélget? Kiemel magán valamit? Lábakat, mellet? Az én exbarátnőm sosem hordott melltartót, majdnem mindig átlátszott a mellbimbója, dekoltázsig érő haja volt, és folyton csavargatta a mellénél. Folyton bepofátlankodott a beszélgetéseimbe bezzeg nekem mennem kellett egy kört, hogy kettesben lehessenek a sráccal, de ő nem akart egyedül maradni sosem.


Folyamatosan lehúzott és előnytelen dolgokat emelt ki rajtam( közös fotóink közül csak az kerülhetett fel, amit ő választott)


Nagyon alaposan nézd át ezt a kapcsolatot. Ha minden rendben van vele, akkor ezt tekintsd szűrőnek, a te álomlovagod téged fog vonzóbbnak tartani, még akkor is, ha a barátnőd szép, az igazinak te leszel a vonzóbb.

2019. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Mitol olyan kulonleges a baratnod? Nem csak te idealizalod tul Ot?
2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egy nagyon szép barátnőm.De tényleg eszméletlen jól nézett ki.Mindig rengetegen körbeudvarolták, fiúk csapódtak hozzánk miatta, sok új ismerősöm lett nekem is emiatt.Aztán egyszer rosszul éreztem magam és előbb haza akartam jönni egy buliból, de ő meg el volt foglalva az akkori barátjával, így magam indultam el.Erre rohant utánam egyik ismerősünk,hogy baj volna e ha elkísérne egy darabon.Jót beszélgettünk, aztán egyszer csak azt mondta: Tudod, hogy azért járok a társaságotokkal ,mert nagyon tetszel nekem? :) Én meg azt hittem egyedül a barátnőm miatt ,,vagyunk" annyian:D

Ne légy kishitű.Valakinek te leszel a legszebb és tényleg nincs más dolgod mint önmagadnak lenni.

2019. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!