Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az öcsém legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az öcsém legjobb barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek az sem tetszik, hogy néha kijárogatok vele és a srác mindig szemeződik velem, mindig mellém ül, beszélgetést kezdeményez. Szerintem én sem vagyok közömbös számára. Mit tegyek?

2018. aug. 2. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szemeződik velem...beszarás, micsoda kifejezés :D Tanulj meg magyarul :D
2018. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Látogass el Erdélybe, és ott talán majd sikerül eldönteni, hogy tudok e magyarul vagy sem.

Ahány ház, annyi szokás, nem beszélnek mindenhol egyformán, régiónként változik.

2018. aug. 2. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Az biza komoly dolog eje huja haj.

Hívjad elfele gyorsan izibebe egy randis estére

Szép ocsednek ez ne legyen probléma

2018. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

"Látogass el Erdélybe, és ott talán majd sikerül eldönteni, hogy tudok e magyarul vagy sem.


Ahány ház, annyi szokás, nem beszélnek mindenhol egyformán, régiónként változik."


Attól még, hogy régiónként változik, nem lesz az a helyes:) A szemeződik szó teljesen mást jelent, mint amire te használni akarod.

2018. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, arra válaszoljatok, ne a helyesírásomat vagy a magyar tudásomat vitassátok.

Előre is köszönöm

2018. aug. 2. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha tetszik akkor csinálj valami programot amin az öcséd nem lesz jelen vagy nem utazik el mostanában valahová? Akkor nem zavar...mondjuk elhiszem hogy ez számára kellemetlen, de mondd el neki hogy a barátja nagyon szimpatikus neked és szeretnél vele beszélgetni,megismerni mert egyszerűen jól érzed magad a társaságában. Ezzel nem csinálsz semmi rosszat.
2018. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A szemeződik nekem tetszik, eredeti, egyedi kifejezés, és nem magyartalan, csak nekünk furcsa.

Nem értem, miért nem tetszik ez az öcsédnek. És hány évesek vagytok? Ha 14 vagy kb. vagy 15, akkor nem csodálom, hogy nem tetszik neki, egy kicsit még idősödnöd kell.De ha 18-19-20 éves lány vagy, akkor hívd meg az öcséd barátját magatokhoz egy ebédre, ha az öcséd barátja, akkor meghívhatjátok. Avasd be a szüleidet is, hátha segítenek.

2018. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:

"A szemeződik szó teljesen mást jelent..."

Pontosan tudjátok, hogy mit jelent! Csak kötekedik, aki ebbe a szóba belekapaszkodik.

Inkább tényleg arra kéne válaszolni, mint ami a kérdés elhangzott... különben trollkodás az egész...


Tisztelt Kérdező!


Mit is tegyél?

Javaslatom: Semmi különöset, ahhoz képest, amit ember ilyen esetekben tenni szokott.

Csak hallgasd meg, amit mond, csak figyeld, mit cselekszik... és reagálj mindenre, amire reagálás szükségeltetik. Spontán és őszintén.

Így tudhatod meg hitelesen, h. mi is a valódi szándéka... és így tudhatja meg Ő is, mi a Te valódi szándékod hitelesen. Ez a legtöbb, amit tehetsz. És ez épp elegendő.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!