Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelmem legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem legjobb barátja engem szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már két éve távolról szeretek egy srácot, akivel eddig szinte semmi sem történt, az utóbbi időben kaptam esélyt rá hogy legyen vele valami. Közben összehaverkodtam egy kissé csúnya, duci fiúval, aki egyébként iszonyatosan édes, kedves, csak nem az 'esetem'. (el lehet ítélni felszínes buta p.csának de nem a külseje miatt nem nézek rá úgy,hanem mert mást szeretek). Miközben a friendzone teljes kényelmetlen tudatában haverkodtam vele, kiderült, hogy az egyik legjobb barátja az, akiért már régóta odavagyok. Mit tegyek?

2014. júl. 13. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Túléled. Kezeld a kettőt függetlenül. Felejtsd el hogy barátok, utasítsd vissza szépen a "haverodat" és közben próbálkozz a kiszemeltednél.

Nem igazán látom ebben a nagy problémát. Max a 2. fiúnak lesz itt szar, azt meg majd ő kiheveri azért.

2014. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!