Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek a legjobb barátnőm tetszik! Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egyetemista, a legjobb barátnőmmel egy szakra járunk.

Elég régóta ismerem, egy nagyon aranyos és vicces leányzó, aki egy természetes szépség. Olyan különleges arca van, hogy mindenki megnézi.(smink nélkül!)

Régen, az exem rengeteget udvarolt neki, mialatt velem járt. A barátnőm nem volt vevő rá természetesen.

Ezután jött az egyetem. Rengeteget buliztunk, de minden bulin szinte csak hozzá mentek oda a srácok, és akit ő lepasszolt, az jött oda hozzám, ami számomra elég megalázó.

Nem kihívó, sőt, ki sem csípi magát bulikra sem, annyira természetes szépség, hogy észreveszik. Tényleg, nagyon ritka az ilyen ember.

A legutóbbi buli alkalmával eljött az a szaktársunk, aki nekem bejön. Nos, a buli elején tök jót beszélgettünk, majd jóban lett a barátnőmmel a buli alatt(csak beszélgettek), és utána a srác nekem áradozott, hogy a barátnőm egy csodaszép lány és ilyen szép lányt nem látott.

Végig sírtam az estét. Nekem nagyon fontos a barátnőm, viszont teljesen el vagyok nyomva mellette. A szakunkon az összes fiú oda megy hozzá szünetben, elkérik a teló számát, bekövetik instán, nekem meg köszönni se köszönnek.

Alapból nem vagyok csúnya, de a barátnőm nyomába sem érek.

Mit tehetnék, hogy különleges legyek?


2019. febr. 6. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Ne akarj ennyire megfelelni mindenkinek fel es oda mehetsz te is egy fiuhosz ha tetszik neked
2019. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

amugy en nem tudom,de az en kornyezetemben ilyen nem igazan volt.. aki annyira szep,meg oda sem mernek menni hozza,nem hogy uton-utfelen megkornyekezzek,buliba,meg szunetbe stb...

Mindenesetre kivancsi lennek milyen tipusu egy olyan lany kulsore es belsore is,aki ennyire felhivja az emberek figyelmet..:D

2019. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy ilyen sport kérdező, tudom én is átéltem már férfiként, szar érzés az biztos, de valakinek talán te jobban fogsz tetszeni, írtad is hogy nincs gond veled, szóval nyugi. Nekem többször volt már olyan, hogy olyanba estem bele, akinél az adott társaságban jobban tetszett más valaki először, aztán aki először szebbnek tűnt már nem is érdekelt :D nem csak a külső a lényeg. Annak a rossz ez igazából aki tényleg ronda, mint én és férfi, haverjara tapadnak a nők, neki meg próbálkoznia is felesleges :D de ez téged nem veszélyeztet hidd el, egyrészt mert szép vagy, másrészt meg csaj és a férfiaknak eléggé szerteágazó az ízlésük .
2019. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem kell tenned.

Csak kivárnod azt a férfit aki nem esik hasra attól, hogy valaki csak annyit tud hogy szép...

Én konkrétan sosem tudnám elképzelni magam valami nagyon szép nővel. Miért? Mert ott motoszkálna a fejemben hogy nem vagyunk egy kategória. Ez pedig tönkretenné a kapcsolatot. Szóval én hozzád mennék oda és nem őhozzá!

2019. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Anno fénykoromban olyan voltam mint a barátnőd.Megnyugtatlak,nem értem el vele semmit,mert nincs egy értelmes kapcsolatom ezer éve,talán már nem is lesz,kezdek idősödni :)
2019. febr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt egy ilyen barati kapcsolatom, mint neked kérdező. Bár visszatekintve mar látom, hogy nem volt igazi barátság. A barátnőmert kb mindenki rajongott, ha elmentünk bulikba mindig hozza mentek oda, hozzam mar csak akkor ha a baratnomnek nem kellettek, mindig szornyen rosszul éreztem magam. Akiket kiszemeltem is mindig a baratnomre nyomultak ra. Hozzátenném, akkoriban azt hittem nagyon szep, mára mar belátom, hogy azert annyira nem kulonleges, szépnek szep, meg aranyos de ennyi, régen eléggé idealizaltam őt. Sokszor lehúzta az onbizalmam, például volt egy eset hogy egy fiu baratjaval beszélgettek hogy a srác kivel feküdne le, de azt mondta azt inkabb el sem mondja rám mit mondott stb, hasonló esetek is előfordultak.

Nekem az segített, hogy elkerültem egyetemre, ahol uj esélyek voltak es végre magam voltam, lett is tarsasagom, neki pedig az o uj iskolájában nem, igy végül ki is ment külföldre, a kapcsolatot mar nem tartjuk.

Neked viszont nehéz a helyzeted, hisz egy suliba is jartok. En a helyedben fokozatosan leszoknék a baratnodrol, probalnek uj emberekkel ismerkedni, uj barátságokat kialakítani. Lehet, hogy ahogy az előző valaszirok irtak jon majd valaki a belsőd miatt téged választ, de tudom, hogy egy ilyen barátság mennyire önbizalomlehúzó, epp ezért en probalnek valamennyire elszakadni, mert hosszú távon semmi jóra nem vezet. Lépj ki a barátnod árnyékából es légy önmagad. Uj barati társaság, uj emberek... ha van lehetőséged akar egy erasmust is megpályázhatnál például, külföldön is uj emberek uj környezet stb.

2019. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy csaj, aki valami oknál fogva velem lett jóban, és onnatól évekig együtt nyomtuk, mint legjobb barátnők. A csaj olyan gyönyörű, hogy esküszöm, néha rajta felejtettem én is a szemem, pedig a kolbászt kedvelem.

Na, azt akarom neked írni, hogy a csaj okos, népszerű, gyönyörű és elképesztő jófej. De annyira utálta, hogy el se tudod képzelni. Mindenki csak dugni akart vele, senkit nem érdekelt, hogy jó tanuló, jó sportoló, mert mást se kapott, csak, hogy,- Nézd ezt a krvát.

Volt egy időszaka, amikor "rondára" vágatta a haját, meg emosabb lett,- mondanom sem kell ez is jól állt neki...

Nekem sose volt vele problémám, hogy a pasik nem velem foglalkoznak, mert meg tudtam őket érteni :D

Viszont ajánlom neked, hogy ne fordulj be ettől! A barátnőd, ha tényleg olyan szép, nem igazán tud mit csinálni. Amíg nem foglalkozik inkább a pasikkal, mint veled, vagy nem direkt helyezi magát előtérbe, addig ne romoljon el a kapcsolatotok, ne irigykedj rá. *Nem bántásból írom.* El kell fogadnod, hogy ő mázlista helyzetben van.

Hiába pontoztok le, de én azt mondom, légy önmagad, és fogadd el magad. Hidd el, jönni fog valaki, akit a te számod érdekel majd.

2019. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt tehetnéd hogy befejezed a rinyálást és az irigykedést a szép nőkre és elkezdesz nagykegyesen a saját szintedről válogatni mielőtt vénlány leszel mert akkor még onnan se kaphatsz már.
2019. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
TE hogy nézel ki és milyen vagy? Mert erről egy szót sem hallottunk.
2019. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja, amúgy igen, itt ezen az oldalon ne sok megértésre számíts, ugyanis azt írtad le, amit egy átlag férfi mindennap átél. Nőként nehéz lehet hozzászokni, hogy nem jár alanyi jogon a partner, nálunk meg az ellenkezője az, ami fel se merül.
2019. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!