Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tinderen egy hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen egy hónap alatt összesen 3 párom lett úgy hogy mindenkit válogatás nélkül jobbra húztam, akkor rondának számítok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rossz a szöveged vagy előnytelen a képed.
2019. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatod a profilod? 18/l

nincs tinderemxde lescreenelhetnéd.

2019. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Több oka lehet (női vélemény):

● gáz a biod. A "sziasztok rendes pasi vagyok aranyos lányt keresek komoly kapcsolatra. Szabadidőmben olvasok és gamelek" típusú szövegek nem túl figyelemfelkeltőek, és rossz képet festenek rólad, unalmasnak, elettelennek tűnsz. Akkor inkább ne is írj semmit.

● rossz a profilképed. Ha nem vagy túl helyes az nem baj, es ha nem jól beállított képekkel akarsz hazudni az se. De az, hogy alulról készített homályos képed van, ahol olyan fejet vágsz mintha ölnének (saját tapasztalat), biztos nem hoz sokat a konyhára...

● saját magad alázod. "Nincsenek barátaim és nincs életem" mémek a képid között, "nem vagyok egy adonisz", "azért jó összejönni velem mert szebbnek tűnsz mellettem", és "úgy se fog senki jobbra húzni de hátha" szövegek, ezekre gondolok. Fiúk jegyezzétek meg: MINDEN külső tulajdonság van akinek tetszik, vagy minimum elfogadja, de az önbizalomhiány SENKINEK nem jön be, és 1000-ből 999 nőnél teljes mértékben kizáró ok.

● túlzott szexualitás. Seggzabálós mémek, paslizsán emoji stb...nem tudom hogy csak szexet akarsz-e vagy kapcsolatot, de ha a szexet azonnal a nő képebe dugod az taszító, akkor is ha csak alkalmit akar.

Nem kell lepontozni, én ezért szoktam balra húzni pasit, remélem segítettem:)

19L

2019. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek az első pontjával nem értek egyet. Szerintem többen is vagyunk, akik számára vonzó és ráadásul beszéd téma lehet akár az olvasás, akár az, hogy gamer a másik. !!!Ha amúgy a képe rendben van!!. A többi ponttal, amit ír maximálisan egyetértek.
2019. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az intelligenciát és a komolyságot ne a tinderen keresd, ennyi tanulságot levontam az ottlétemből.

Kifejezetten előnytelen, ha igényesen megfogalmazott szöveget írsz és komolynak tűnsz.

2019. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fenti pontoka szedett válasz jól lefedi a valóságot. Ha nő vagy, akkor csúnya vagy (bár egyes pasiknak aztán tökmindegy csak lyuk legyen már). Ha meg pasi, akkor egy szerencsétlen lúzer. Ez van cimbora :)

Én meg rohadt szemétláda amiért ezt a képedbe mondom, de kell több igazolása annál, hogy egy hónap alatt összesen 3 matchet tudtál összeszedni? Szóval most sírsz a sarokban, dögöljön meg mindenki (főleg én), avagy megrázod magad és TESZEL IS VALAMIT hogy ne így legyen?

2019. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!