Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem elég jó neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, 20-on éves. 4 kisebb, pár hónapig (1-2 hónap) tartó kapcsolata volt eddig, amelyek elég hamar véget értek. Azonban rengeteg fiúval ismerkedik, sokukkal randizik is. Úgy gondolom, hogy talán neki senki sem elég jó. Szerintetek képes lesz valaha bárkivel is egy komoly és hosszú távú, évekig tartó kapcsolatot kialakítani?

2013. okt. 25. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok jós.:P

de van ilyen...majd előbb utóbb talál vkit.

2013. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd szól megpakolják, 30 éves korára meg egy kivénhedt szuka lesz vákumpuncival!
2013. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várjál, csak előveszem a jósgömböt...
2013. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem úgy értem, hogy pontosan mondjátok meg. :DDDD


csak ebből nekem úgy tűnik, hogy képtelen megmaradni 1 valakinél, mindenkit "kidob" egy idő után

2013. okt. 25. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket elégedetlenkedő krvának hívják finoman....
2013. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem pedig az ilyen nőket úgy hívják,hogy nem szerelmesek. belemegy,tetszik neki,eleinte oké,aztán rájön,hogy ez semmi.majd kidobja...
2013. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha talál olyat,akibe szerelmes lesz tényleg,akkor lesz rá képes.addig meg marad ez ami most.
2013. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nehéz eset az tuti...
2013. okt. 25. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
S neked ez nem mindegy?
2013. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!