Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nekem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem sose elég jó senki se?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezdek járni valakivel, akkor rögtön az első dolog az, hogy felfigyelek a hibákra, és elkezdek kiábrándulni... :S Nem értem miért van ez, és hogy miért figyelek rájuk ennyire, és miért nem jó nekem szinte senki se.. :S Elég sok sráccal volt ez, szinte az összessel.. Mi lehet a baj velem? 19L
2011. márc. 21. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez csak lányoknál remélem kinövöm:D 18F
2011. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...:( Rögtön azokra a dolgokra figyelek fel amik nem tetszenek az illetőben,de sosem a jó dolgokat látom meg először.Ezért sincs barátom már egy jó ideje,mert úgy érzem nincs olyan férfi akibe bele tudnék szeretni.

19/L

2011. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ismerkedj meg velem, én tökéletes vagyok és nem fogsz hibákat találni! :-)


18f

2011. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát fiúk lányok Teréz anya meg Jézus már meghalt szal keressétek az emberekbe a jót is mert egyedül haltok meg.
2011. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van mert nem ismersz engem. :D

Am viccet félretéve, a jó kapcsolat alapelve a kompromisszumra való készség. Nem az a kihívás 1 kapcsolatban h összejöjjetek (bár lehet az is kihívás) de az igazi próbatétel a másik megismerésének növekedésével arányos elfogadása. Minél tovább vagy vele, annál több dolgot tudhatsz meg róla ami esetleg nem tetszik, de ha ezek lebegnek a szemed előtt, 1 idő után bárkibe belesokallsz, mert tökéletes ember nincs. Viszont ha minden egyes hibáját megpróbálod elfogadni, és esetleg amit tényleg nem tudsz azt szóvá teszed neki, akkor az 1 működő kapcsolattá válhat, ami már egyben tartható. Bár feltételezem h magaddal is elégedetlen vagy, úgyh javasolnám h előbb próbálj megbékélni magaddal. Ha már magad el tudod fogadni, akkor azt is el fogod tudni h van aki szerethet pusztán magadért. És ha már ezt is be tudod látni h vki magad miatt szeret, akkor talán enne sem fogsz annyira hibát keresni, vagy ha mégis, már tudod h a saját hibáid is elfogadhatóak, akkor ő miért lenne rosszabb?


"életművész"

2011. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ezt éreztem, és kezdtem úgy érezni magam, hogy válogatós vagyok, és ha így folytatom, akkor egyedül maradok. aztán megismertem egy fiút, aki életem első szerelme lett. van olyan, hogy magasak az igények, és ez nem baj, csak azzal együtt jár, hogy ahogy mész egyre följebb, egyre kevesebben is lesznek...
2011. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!