Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac es ismerkedesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac es ismerkedesi fazisban vagyunk. De ahanyszor smst ir, sose hagy szokozt. Mindent egybe ir, a sporolas miatt lehetseges? Eddeg meg sose csinalt velem senki ilyet.

Figyelt kérdés
van egy srac es ismerkedesi fazisban vagyunk. de ahanyszor smst ir, sose hagy szokozt. mindent egybe ir,a sporolas miatt lehetseges? eddeg meg sose csinalt velem senki ilyet.
2010. okt. 11. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég különös.
2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltak még veled ilyet? Ez felháborító! Pofátlanság! Te szegény
2010. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy inkább a lustaság miatt, lusta szóközöket tenni :DDD
2010. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na és? Neked meg nincsenek ékezeteid, és félreütöd a betűket. Meg hülyeségeken gondolkozol. Ahelyett, hogy megkérdeznéd. Mi most erre mégis mit mondjuk? Egy erre szakosodott különítményünk kérdezze meg tőle KGB-s módszerekkel? :D
2010. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent egybeir és mindezt a spórolás miatt teszi, az elég nevetséges és szerintem még egy fagyira se tud majd meghivni, ha még egy sms-en is igy képes spórolni. Az én életemben is volt egy srác, de ő durvábban nyomta: volt régebben a Westelnek egy akciója, miszerint ha 3 másodperig beszél csak valaki, akkor a hivásért nem számolnak fel költséget. Percenként felhivott 3 másodpercre és egy mondatot kb 10 perc alatt mondott el nekem. Röhejes volt.
2010. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azert nincsenek ekezeteim mivel angol a laptopom, bocsanat.

akkor en is csak remelem h lustasag, es nem az h nem akar nekem annyira irni, es igy sporol

2010. okt. 11. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
hallod .. vagy azért mert magyar országon élsz és mindenki szarul áll ?:P nyilván nem azon a pár szóközön múlik h bejössz-e neki ..XD
2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nielindi ***** válasza:
ha nem akarna irni, akkor egyszerüen nem irna. vigyázz vele, ha már ezt most megcsinálja veled, mi lesz késöbb?!?!
2010. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen smseket írt, de aztán étterembe vitt, ajándékot hozott, szóval arra kellett rájönnöm, h nem spórol, csak sok infot akar közölni mindössze egy smsben. szóval ezen ne akadj fenn.
2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édes istenem...Milyen hüyeségeken fenn tudnak akadni az emberek :)
2010. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!