Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék végre egy olyan nőt akivel lehet közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Annyira kevés az olyan aki normálisan néz ki, normálisan viselkedni, kedves, aranyos. És akivel lehet családot tervezni.

Én nem vagyok bulizós, haverokkal lógó. Normális életet szeretnék egy szerető társsal.


Miért van hogy mostanában sok 30 éves még a bulizásnál tart, és egyik partnerről mennek a másikra?

Régebben szerintem sokkal jobb lehetett amikor már, korán családja lett az embernek.


25F


2019. júl. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan találsz ilyen nőt.

Nekem fiatalon lett családom, de hidd el ennek is megvan a hátránya.

Sok sikert!

N

2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Normális, aranyos , dolgos lány vagyok..mégse voltam jò a pasimnak mert" jò kislány vagyok".

Kedves kérdező azért kevés ilyen lány/nő can mivel a férfiak egy többsége nem becsüli, értékeli az ilyen lányokat.

Le lehet pontozni nyugodtan bárkinek.

2019. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Virtuális térben elég kockázatos az ismerkedés, de próbának beregisztrálhatnál pár társkeresőre, biztos van olyan ahol közös érdeklődés alapján lehet keresni. Szerintem nem baj, ha mellőzöd a szórakozó helyeket, úgysem ott találnád meg valószínűleg életed párját. Kérdésedre nincs konkrét válasz, légy nyitott és ne ölbe tett kézzel várd a csodát.

Plusz gondolatom, attól még hogy valaki szintén nem bulizós nem feltétlenül akar férjet, családot egyből. Én sem vagyok túl szociális, de nem 20 évesen szeretnék szülni.

2019. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Régebben szerintem sokkal jobb lehetett amikor már, korán családja lett az embernek." Neked is lehetne már 7 -9 éve. Eddig CSAK??? a nök miatt nem jött össze?
2019. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 Nem pontozunk le mert igenis szükség van az ilyen lányokra.
2019. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!