Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társ nélkül nem vagyok boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társ nélkül nem vagyok boldog úgy érzem semmi értelme akkor az életemnek miért van ez?

Figyelt kérdés
Bár jelenleg van párom de viszont nem vagyok mellette boldog. Volt már több kapcsolatom is és soha nem tudtam szakítani egyik barátommal sem egyszerűen nem tudtam elengedni őket csak kapaszkodtam beléjük. Mindig is ragaszkodó és szeretethiányos lány voltam már kisgyerekként is. Nekem soha nem hiányoztak a barátok számomra mindig az volt a fontos,hogy legyen mellettem egy társ aki szeret imád úgy ahogy vagyok. Egyedül nem tudok sokáig ellenni olyan üresnek érzem magam elesettnek. Semmi kedvem még felkelni sem ha nincs párom. De ha viszont van akkor meg szintén nem vagyok boldog mert a kapcsolataim nem működnek. A jelenlegi párommal is úgy vagyok,hogy már sokkal jobb lenne nélküle de viszont szakítani meg nem tudok nem vagyok rá képes mert akkor egyedül kéne maradnom én meg nem akarok. Kapcsolatból kapcsolatba menekülök és nem találom a boldogságom senki mellett. Egyedül viszont végképp nem vagyok boldog. Egy társ mindenképp kell aki szeret és akit én is szerethetek az én életem csak akkor teljes és boldog. Miért van az,hogy nem tudok társ nélkül boldog lenni? Ez mitől lehet? Ha rossz a kapcsolatom akkor se tudok kiszállni belőle csak szenvedek és ettől készülök ki teljesen.
2019. júl. 4. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10 es volt már olyan eset amikor egymásnak mentünk akkor is a piálása miatt készültem ki idegileg. De úgy még igazán soha nem vert meg csak lelökött az ágyra megszorított meg ilyesmi de sose ütött meg. De ő józanul is tud agresszív lenni főleg ha olyat mondok neki ami nem tetszik.
2019. júl. 5. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

51%-os beteg, ne válaszolj neki. Ugyanolyan kapcsolatfüggő, csak megpróbálja pszeudo-tudományos szavakkal megmagyarázni, hogy ezt miért jó.


Menj el pszichológushoz, komolyan mondom. Segítene rájönni, miért nem szereted magad.

2019. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Beteg vagy te te nyomorék! Legalább én meg tudom magyarázni mi miért van tudományosan nem ugy mint te aki csak anyi erre a válasza hogy beteg vagy... inkább nézd át a házit!


De am nagyon jo hogy beteg vagyok de azt tanácsolom neki hogy inkabb keresem mást mert az alkoholisták agresszívak 😅😂 néz magadra te képmutató gyökér én legalább mem vagyok ekkora nagy álszent mint ahogyan te be mutatód magad!

Mellesleg ha valaki nem tud ragaszkodni az is szinten egy hormon okozza vagyis annak a hiánya! Szoval lehet neked valami nem jol mukodik a fejedben! Mert ez maga az evulucio amit nem lehet felülírni max dns mutácioval de az mentális illetve sejti betegségekkel él torzulássokkal jár...

2019. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg ez a magadat nem szereted duma... csak is az olyanok használják mint te! Akiknek valami nem ugy mukodik mint ahogy kellene... javaslom sigmund könyvet nem a sarkanyolot hanem a kutatót főleg az élet ösztön és halál ösztön című könyvet ott megtudhatod hogy nincs olyan hogy nem szereted magad mert az ego a tudat alatti nem engedi hogy árts magadnak kivéve ha ez a fájdalom valami szexualis ingert aktivál ami szinten egy betegség....
2019. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!