Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társ nélkül nem vagyok boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társ nélkül nem vagyok boldog úgy érzem semmi értelme akkor az életemnek miért van ez?

Figyelt kérdés
Bár jelenleg van párom de viszont nem vagyok mellette boldog. Volt már több kapcsolatom is és soha nem tudtam szakítani egyik barátommal sem egyszerűen nem tudtam elengedni őket csak kapaszkodtam beléjük. Mindig is ragaszkodó és szeretethiányos lány voltam már kisgyerekként is. Nekem soha nem hiányoztak a barátok számomra mindig az volt a fontos,hogy legyen mellettem egy társ aki szeret imád úgy ahogy vagyok. Egyedül nem tudok sokáig ellenni olyan üresnek érzem magam elesettnek. Semmi kedvem még felkelni sem ha nincs párom. De ha viszont van akkor meg szintén nem vagyok boldog mert a kapcsolataim nem működnek. A jelenlegi párommal is úgy vagyok,hogy már sokkal jobb lenne nélküle de viszont szakítani meg nem tudok nem vagyok rá képes mert akkor egyedül kéne maradnom én meg nem akarok. Kapcsolatból kapcsolatba menekülök és nem találom a boldogságom senki mellett. Egyedül viszont végképp nem vagyok boldog. Egy társ mindenképp kell aki szeret és akit én is szerethetek az én életem csak akkor teljes és boldog. Miért van az,hogy nem tudok társ nélkül boldog lenni? Ez mitől lehet? Ha rossz a kapcsolatom akkor se tudok kiszállni belőle csak szenvedek és ettől készülök ki teljesen.
2019. júl. 4. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kapcsolatfüggő vagy. És az emberek többsége szintén az. Azt látjuk, hogy mindenki akkor a legboldogabb, ha van valaki mellette, és mint emberek, irigyek vagyunk, irigyeljük azt, hogy valakink legyen.

Miért nem vagy boldog a kapcsolatodban őszintén? Mi az amit úgy érzel, hogy hiányzik a kapcsolatból?

2019. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Leírtad, mert üres vagy. Senki nem vagy. Te nem határozod meg magad, a kapcsolati státusz határoz meg téged.
2019. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Na igen az ember java ilyen de ez a természetes! Ott van bennünk a fajfentarto ösztön! Ha valaki nem az akkor annál mentális gondok vannak!
2019. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy súlyos kötődési problémákkal, de azt, hogy pontosan miért, maximum egy pszichológus tudná megmondani. Ha valaha boldog akarsz lenni akkor sürgősen nekiállsz önismerettel foglalkozni, mert ha nem szakítod meg ezt az ördögi kört, amit felépítettél magadnak, akkor életed végéig szar kapcsolatból szar kapcsolatba fogsz ugrálni.
2019. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na igen az ember java ilyen de ez a természetes! Ott van bennünk a fajfentarto ösztön! Ha valaki nem az akkor annál mentális gondok vannak! De hát ez az élet értelme nem? Valaki különlegessel osztozni! Persze nem a 32. Különlegesnek hitt személlyel
2019. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
51% Szerintem nagyon szomorú, ha valakinek ez jelenti az élete értelmét. Jellemzően ezeknek az embereknek a legüresebb az életük.
2019. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igy gondolod de pl nekem nem azaz élet hogy haza megyek a nagy házamba a nagy kocsimmal a hazám pedig üres senki nem var vacsorával senki nem bújik oda hozzam alvás kor senkivel nem tudom átélni a jó pillanatokat! Talán jobb egyedül lenni! Őszintén?! Jobb?!? Szerintem meg ez a szomorú (de ne teveszd ossze ezt le írtam előzőleg is hogy ő pl 303. Igazi...)
2019. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg írtam az ember társas lény meg ott a fajfentarto ösztön... ez ellen nem mondhatsz semmi kifogást ha mégis igy gondolod akkor nem rossz pl de valami tényleg nem jól mukodik nálad de ahogy írtam nem arr ertem ha valaki olyan hogy mindegy hogy ki csak legyen valaki hanem tényleg ha minden klappol vele vagyis a nagyja... nem pedig csak ezek a szex kapcsolatok vagy lányoknál: van barátom szoval szép vagyok és fontos dolog...
2019. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg hogy lehet egy olyan pasihoz ragaszkodni aki egy alkoholista és fontosabb neki a piálás mint a párkapcsolata. Még az ivócimboráját is többre tartja mint a barátnőjét. Mert sajnos az én párom ilyen és mégis ragaszkodom hozzá nem tudom kitenni a szűrét. Pedig ő nem érdemel meg engem.
2019. júl. 5. 11:20
 10/14 anonim ***** válasza:
A ragaszkodás ért egy hormon felel! Próbáld meg keres mas társaságot mas barátot! Mert aki alkoholista az előbb utobb agresszívan verni is fogja a nőjét
2019. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!