Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van elég jó pasi?

Figyelt kérdés

Elég sok jó pasi van hogy minden olyan nőnek aki sportos magas férfias izmos férfit szeretne, annak jut is.. Vagy kevés a foka sok az ember effektus van? Ugyanis a duci nők is ilyen férfit akarnak..

Esetleg a férfitöbblett miatt de elegendő számú ilyen típusú jó pasi van?


2019. júl. 2. 15:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%
Én annyit tudok, hogy olyan, aki gondolkodásmódban, életvitelben, korban, jövőkép tekintetében... passzolna hozzám, kevés van. De most emiatt miért kellene összejönnöm olyannal, akivel nem működne a kapcsolat hosszú távon, mert nem illünk össze?
2019. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy te azt nem érzed, hogy nem illesz vele össze. Az majd idővel kiderül.
2019. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

Sok dolgot már az elején tudok, hogy miért nem.

Dohányzás, otthonülő életmód eleve kizáró tényezők, én nem dohányzom és nem vagyok otthonülő. Sokan már itt elvéreznek.

2019. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Félgenerációnyi vagy annál nagyobb korkülönbségbe nem megyek bele, szexkapcsolatba nem megyek bele.
2019. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!