Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van elég jó pasi?

Figyelt kérdés

Elég sok jó pasi van hogy minden olyan nőnek aki sportos magas férfias izmos férfit szeretne, annak jut is.. Vagy kevés a foka sok az ember effektus van? Ugyanis a duci nők is ilyen férfit akarnak..

Esetleg a férfitöbblett miatt de elegendő számú ilyen típusú jó pasi van?


2019. júl. 2. 15:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Egy válaszon jót mosolyogtam "felüdülés lenne már a kigyúrt pasi után egy pocakosat is látni" remélem pontosan idéztem.

Autó alkatrész üzletben dolgozom. Az oda bejövő férfiak 90 %-a pocakos, pettyüdt tónusú. Szinte csak a fiataloknál látok sportos alkatot. A mai autós életforma mellett (ha sétálnak is autóval teszik!.)feszes alkatú pasi? 100-ból 1.

2019. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Hat az meg a ferfiak gerinctelensege h erzelmeket hazudnak egy "nincs epp jobb"nak. Akkor mar inkabb egy macskas venkisasszony lennek ( ami nem leszek, mert tudom a "szintem" vagy hogy hivjatok itt es nem epekedtem sosem jason momoa utan) ettol meg ez a hozzallas undorito grat hozza
2019. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, de en alig latok jo pasit az utcakon. Evente talan egy akire ranezek es belebizsereg a p@nci.

Viszont a legtobb atlagos pasit altalaban novel latom egyutt. Es alacsony, kopaszodo, sorhasu ferfiak es setalnak a feleseggel, meg a gyerekkel.

2019. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Uccso de ezek a gyakoris fiuk csak a jo noket szamitjak bele, a csunya ferfi csunyanovel nemszamit:D
2019. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Most komolyan! Újat mondtam? Na neeee. Mert szerinted a nők többsége egy álom, mint külsőre, mint belsőre? A férfiak sem jobbak, de azért ne higgyél már az álommesékben.


Igen, egy pasi piszkosul örül annak, ha nem kell egyedül lennie, és van remény a szexre. Szerinted itt minden a szerelemről szól? Mindenki szerelmes a párjába? Jajjj Istenem, a női gondolkodás...


Aztán szerinted mekkora az esélye annak, hogy szerelembe esel a másikkal? Mi van akkor ha te igen ő meg nem, és mégis együtt vannak??? Vagy fordítva?

Én életemben 3X voltam szerelmes, és a két kezemen nem tudnám megszámolni mennyi barátnőm volt?


Miért jó ez az álszenteskedés???

2019. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
#15-ös, légy szíves, valami képes illusztrációt alátámasztásként azokról a pasikról, akik jobban néznek ki, mint a nők, és a nőkről is, akik rosszabbul néznek ki, mint a pasi. Ha látom, akkor majd elhiszem.
2019. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

En nem alszenteskedem. Soha nem voltam parkapcsolatban olyannal akit nem szerettem es ha a masik csak ugy velem lenne, mert nincs jobb, akkor is kidobnam ha bele lennek esve, ha ez kiderulne.


En nem tudom h kepesek emberek hazugsagban meg langyos fosban elni csak erre utaltam,lenezek mkit aki ilyen.

2019. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a kapcsolatok többsége ilyen, ékes bizonyítékai ezeknek a tömeges válások, megcsalások. Én meg erre mondtam hogy álszenteskedés.
2019. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Hat mindenki olyanban el amit valaszt. Ha neki ez megfelel tegye. En inkabb lennek egyedul.


Az meg oket minositi. Ossze sem jonnek soha olyannal aki ilyen.

2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Kinek mi a jó, amit te mondtál az 1 szempont a külső.

Valakit lehet, hogy pont nem ezek érdekelnek.

Hanem a műveltség, személyiség....


Tök jó lehet az olyan, hogy izmos szuper csávó felemel 200 KG-t de Algéria hollétén elvérzik.

Tudod nem mindenikek az a fontos ami neked.

2019. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!