Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok olyan 25-35 közötti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan 25-35 közötti férfi lehet, akiket nem érdekel a párkapcsolat, inkább számítógépes játékokkal játszanak?

Figyelt kérdés
Van sok belőlük vagy inkább elenyésző ez a szám?
2019. júl. 1. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem lenne baj a játék ha mellette azért vannak normális programok és besegít a háztartásba, a gondok ott kezdődnek ha a párja helyett a játékot választja és a nyakába zúdul a másiknak a házi munka is.. olyankor felmegy a pumpa bennem nagyon.
2019. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a problémád most ha nem egy szobában ülnek egy videojátékon hanem a kocsmában támasztják a pultot.

Tegyük fel ezek a férfiak most X millióan világszinten most akkor neked jobb ?


600 millió másik dolgot lehet csinálni ami nem kötődik a párkapcsolathoz.

2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"A nagyobbik gond az, hogy sok olyan 20-35 év közti fiatal van, aki kiesik a munkaerőpiacról. Most olvastam, kb. 350 ezren lehetnek az országban.


Bocs nem azért de az kb 500 ezer és nem csak a videojátékozás miatt, hanem első sorban azért mert KÉPZETLENEK.


Pl ismerek ilyen csajt mindképpen hozzám akarna jönni 28 éves nincs még egy alap pc-je sem. Olyan sötét mint az éjszaka. Sosem dolgozott.


Egyébkén meg ha munka helyett otthon kockulsz az azért érdekes mert kb 200 E egy alap Gamer pc és fejleszteni is kell úgy 3-4 évente mert elavul. Kártya csere, kevés a ram....


Na most így mi a f....-ombol szerzel 200 ezres gépet és miből veszed meg a többi alkatrészét ?

2019. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Van egy felsőkategóriás gamer laptopom. Egyszeri kiadás volt. Nem kell benne semmit fejleszteni meg cserélni,elfut rajta minden tökéletesen,5éve megvan de sosem kellett benne javítani semmit egy törött műanyag részen kívül ami attól tört el hogy leesett az ágyról.
2019. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem nem nem érdekel a párkapcsolat, hanem nincs rá esélyem.

A videojátékoknál nem áll fenn az elutasítás esélye és még a nehézséget is tudom állítani (többnyire).

30F

2019. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyobbik gond az, hogy sok olyan 20-35 év közti fiatal van, aki kiesik a munkaerőpiacról. Most olvastam, kb. 350 ezren lehetnek az országban."


Én is olvastam, de nekem brutálisan nagynak tűnt ez a szám. Szerintem ezeknek a fiataloknak a nagy része egyszerűen kivándorolt külföldre dolgozni. Csak a statisztika ezt az anomáliát valamiért nem látja.


Csak kevesen élnek igazi NEET életet szerintem.

2019. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyre több.


Japánban már neve is van ennek a jelenségnek.


Érthető is,hiszen hobbi.

Család=teljes önfeláldozás.

Na de egy életünk van,és van,aki szórakozni akar,nem szaporodni,biorobotként élni..

2022. ápr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem van szociális életem és rendszeresn uszom is.

Viszont egy kapcsolat nekem a mai napig nem hiányzik.

Kb idöm se lenne rá, és a játékozás is drága hobbi.

2022. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!