Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek a hatalmas nemek közötti ellentétnek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan átszövi a feltett kérdéseket a másik nemmel szembeni mérsékelt gyűlölet, holott végső soron egymást keressük, legfeljebb nehezen találjuk. Mi lehet az oka, honnan eredhet, mik azok a társadalmi tényezők melyek ennyire megborították az elmúlt években a kapcsolatok iránti érzéseink. Régen valóban másként volt vagy egyszerűen nem állt ilyen mértékben rendelkezésre a megfelelő platform a panaszkodáshoz?

2018. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Nálam az ok a szerzett tapasztalatok, de nem szoktam sem panaszkodni, sem fröcsögni.
2018. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

Hülye ember az aki nemi, rasszi, társadalmi hovatartozás alapján ítélkezik vagy ellenkezik másokkal szemben.


Megj: Sok hülye ember él.

2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
11%

Mérsékeltnél jóval erősebb gyűlöletet, a nők bizonyos csoportjától látok (bár lehet ez a csoport jóval kisebb mint aminek látszik, sok felhasználónévvel), és ugyan ezek kiáltanak gyűlöletet minden hozzászólsásra, ami nem velük ért egyet. Vagy egyszerűen csak nullázzák, akár olyan szintű dolgoknál is sarkított példával: "Ugye hogy Mr Grey egy igazi álompasi, és minden pasinak ilyennek kell lennie?", amire a helyes válasz az egyetértés, a nem egyetértés az 0%.


Másik oldalról elenyésző az igazi gyűlölők száma, aki tényleg az, és nem csak a fenti csoport bélyegzi annak. Talán 3 ilyenre emlékszem az utóbbi 2 évből.


Nem a társadalmi tényezők borítják meg a dolgokat, és főleg az elméket, hanem a facebook, és az instant gramm hamis világa.

2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az ,hogy a ferfiak büszkeségét zavarja az hogy nem tudnak a nőkön uralkodni , irányítani ,vezetni , elnyomni őket. Zavarja a férfiakat hogy egyenrangú társként kell kezelni a nőt és nem tenyeszkancaként,bejarónőként, szexszolgaként. Állandóan uralkodni akarnak a ferfiak a kapcsolatban ,hogy csak ők számítsanak. Olyan dolgokat várnak el a nőtől amit maguk nem viszonoznanak a nő felé soha (főzés ,mosás ,takarítás, hűség, gondoskodás , kedvesség stb) Férfi azt hiszi annyival el van intézve a “gondoskodás “ hogy huzogatja a bankkártyáját tobbit dolgot csak a nő csinálja.

Nekem nincs arra szükségem hogy a férfi dolgokat vegyen nekem cserébe én meg csicskuljak be neki. Nem szeretnek a férfi alávetettje lenni egy kapcsolatban aki azért van hogy a férfit szolgája és ez “kapcsolatnak “ van csufolva

Utalom hogy elvárják tolem azt hogy csak azért mert nőnek születtem legyek gyenge ,alávetett , gondoskodó , érzelgős, szeressek konyhában lenni csak azért mert nő vagyok. Imádják a férfinak cselekedni kiszolgálni

Ezek pedig nem igazak ram és nem is akarom hogy ezeket ram eroltesse egy férfi.

N24

2018. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Utolsoval teljesen egyetertek
2018. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
4.! Egyetértek!
2018. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
5%
Ki kell menni a valóságba,tapasztalni kell,azután már nem nehéz megérteni.
2018. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Utolsó három hölgy.

Ez nem egy előítélet szintén?

Esetleg ezt tapasztaltátok?

Minden férfiről ezeket gondoljátok?


Én azt tapasztaltam, hogy a negatív előítéleteket nagyon hamar ráhúzzák sajnos egy "jelentkezőre" is. Nekem például ebből igen nagy hátrányom volt, hisz személyiségben az említett jegyek például nem igazak rám de hatványozottan bizonyítanom kellett... Néha már nem is tudtam hogyan lehetne.


Nem féltek hogy olyat is beskatulyáztok akinek abszolút külön dobozka kéne?

2018. dec. 30. 12:31
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Nem találkozik a kereslet a kínálattal, egyik oldalon sem.

A nők még mindig egy életre keresnek társat. Eljegyzés, házasság, gyerekek.

A férfiak viszont nem. Szex, minél több nővel, minél könnyebben hozzájutva. A házasságot szóba hozni a legbiztosabb módja a szakításnak.

Ezért frusztrált mindenki. Senki sem azt kapja, amire vágyik.

2018. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Én férfiként hoztam szóba a házasságot és épp a hölgy rökönyödött meg rajta és volt a témával szemben elutasító.


Vannak ilyen férfiak is. :-D

Én egy életre keresek partnert például és az elköteleződés természetes.

2018. dec. 30. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!