Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek a hatalmas nemek közötti ellentétnek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan átszövi a feltett kérdéseket a másik nemmel szembeni mérsékelt gyűlölet, holott végső soron egymást keressük, legfeljebb nehezen találjuk. Mi lehet az oka, honnan eredhet, mik azok a társadalmi tényezők melyek ennyire megborították az elmúlt években a kapcsolatok iránti érzéseink. Régen valóban másként volt vagy egyszerűen nem állt ilyen mértékben rendelkezésre a megfelelő platform a panaszkodáshoz?

2018. dec. 30. 12:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%

#9

bizony!

Bár meg kell említeni azokat a hímnemű lényeket, akiket nem tekintenek férfinak a nők, és nem látják, hogy szinte ugyan azt akarják mint ők (esetleg néha a házassági papír, és bulizás nélkül): hosszú táv, gyerek, család. És keservesen, nagyon sok csalódással jutnak el a kívánt célokig, HA nem halnap meg agglegényként (ez a jövő még, mert az írt dolgok a ma még 40 alatti generációnál jönnek elő, a cucilizmusban felnőtteknél inkább a kádárizmusuk a probléma :D ).


De a "A férfiak viszont nem. Szex, minél több nővel, minél könnyebben hozzájutva. A házasságot szóba hozni a legbiztosabb módja a szakításnak." férfiak vonzóak, határozottak, és "tudják mi kell a nőnek" ;)

2018. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

Tudom, hogy nem lesz népszerű a hozzászólásom, de a fogamzásgátlók mellékhatása.

Száz éve még mindkét nem megnézte, hogy kivel bújik ágyba, mert természetes volt, hogy gyerek és házasság lesz a vége.

Ma mindkét nem kefél olyanokkal, akikkel el se tud képzelni ennél többet.

2018. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Furcsa gondolat de van benne valami, ugyanakkor nem kéne ,hogy ez befolyásolja az érzelmeket, tehát ez esetleg egy ok lehet.
2018. dec. 30. 13:19
 24/35 anonim ***** válasza:
82%
22. Egyetértek! Itt jön képbe az emberi méltóság, hogy csak 1 darab hús vagy, akit használtak.
2018. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
10%
Nem mindeki szeretne gyereket és házasságot. Ezekre pl én egyáltalán nem vágyom. Számomra nem természetes hogy ezek lennének egy kapcsolat után mert nem vágyom ezekre. Nem értem miért lenne kötelező gyereket szülni és házasodni
2018. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
58%

Eddig 3 lánnyal volt alkalmam együtt élni, és utólag visszagondolva úgy érzem, hogy mind profitáltunk abból, hogy erősségeinknek megfelelően osztottuk fel egymás közt a feladatokat. Ami "nem mindegy hogyan" van megcsinálva, azt ők csinálták, általában ez a dolgok rendszerezését és a rendrakást takarta, amiben pedig a gyorsaság, célirányosság vagy erő esetleg "gyomor" számított, azt pedig én csináltam, így ebből nem volt különösebb súrlódás.

32/f

2018. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
43%

#22. Szívemből szóltál.

32/f

2018. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
25-ös: Senki sem mondta, hogy kötelező. Itt megint általánosítás történt. Van akinek ez magától értetődő, ezek az elképzelései másnak pedig más életcéljai vannak.
2018. dec. 30. 13:36
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

Az oka a rossz tapasztalatok. Az hogy sokan semmit nem tanulnak az előző elfuserált kapcsolataikból.

Azt sem tudják hogy milyen ember lenne az aki megfelelne nekik. Külsőségekre mennek meg benyelik a hazugságokat, illetve átsiklanak felettük. Mindenki szeretethiányos, így ha adódik egy jónak látszó lehetőség akkor lecsapnak rá.

Régebben jobbak voltak az ismerkedési lehetőségek, a net eltorzít mindent, illetve álomképet alakítunk ki valakiről és abba szeretünk bele, nem az adott személybe.

Régebben legtöbbször személyesen megismerték egymást mint két ember, aztán ha bejött a másik személyisége, kialakult a vonzalom. Most előbb kialakul a vonzalom (egy álomkép iránt), aztán ismerik meg egymást. Tudod neten bármit be lehet adni, hazudni, másnak, jobbnak kiadni magunkat. De a valóságban a tettek nem hazudnak...

2018. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy férfival az oldalon konfliktusom van vagy nem értek vele egyet, annak nem az az oka, hogy neki pénisze van, hanem az, hogy általánosít, meggyanúsít olyasmivel, amihez közöm sincs, lenéz, kioktat, kiforgatja a szavaimat és belemagyarázza a saját tévképzeteit az én mondandómba ismeretlenül, egy két mondatos komment után. Ha egy nő írná ugyanazt, amit itt a pasik szoktak, akkor ugyanúgy reagálnék rá, mert nem az illető nemével van problémám. Soha nem azzal volt a bajom, hogy valaki nem értett velem egyet, ha a saját véleményét kulturáltan, érvekkel alátámasztva meg tudta fogalmazni és nem az én személyes véleményemet próbálta minden erejével földbe taposni. Egyedül akkor szoktam nagyon ritkán lepontozni férfiakat, amikor nyilvánvalóan általánosító, provokatív, gyűlöletkeltő hülyeségeket írnak, pl egy olyan kérdéshez, hogy "nők, milyen férfiak tetszenek?" odahányják, hogy "mindegy nekik, mind ösztöni szinten élő rbancok, csak az agresszív tahókat szeretik", vagy amikor egy válaszban leírom, hogy "nekem személy szerint kifordul a belem Mr gray-től", és valaki a nagy eszével megmagyarázza, hogy ezzel a mondattal azt szerettem volna kifejezni, hogy nekem is kizárólag Mr Gray az álompasim és én is ugyanolyan rbanc vagyok, mint a többi nő.
2018. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!