Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges valakinek párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakinek párt találni, ha nem érzi magát jól a saját bőrében?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül egy negatív, önsajnáló, mindig szomorú, vagy dühös emberre kell gondolni. Csak enyhén depressziós, gyakran kedvetlen, igazából nincs élete.

Lehet így párt találni, egyáltalán van értelme?


2019. jún. 28. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ebben a lelkiállapotban marad, még ha talál is valamilyen párt, abban garantáltan nem lesz öröme.
2019. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is választ keresek.
2019. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Napoleon Bonaparte mondta: "Minden katona tarsolyában hordja a marsallbotot." Teát minden közlegényből lehet marsall. Belőled is, de ezért tenned kell! A sült galambok ne repkednek a szádba.

Járj emberek közé (sport, kocogás, klubok, kutyafuttatás, színház, mozi...), keress alkalmat az ismerkedésre. Némelyik helyre mehetsz egyedül is, de pl. színházba, moziba stb. jobb ha van társad is.

F.

2019. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, tudom, hogy tenni lehet és kell is ellene, de a kérdés arra vonatkozik, hogy ebben az állapotban van-e értelme?
2019. jún. 28. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá. :)
2019. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ebben az állapotban van-e értelme?"Nincs.Így is rosszul érzed magad,egy esetleges kudarc csak még jobban letörne.Ráadásul,kinek kellene egy negatív ember?Előbb tedd rendbe magad,ez így olyan,mintha betegen/legyengülve kezdenél el edzeni.
2019. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem elégített ki a fenti válaszom, akkor folytatom:

- ha nő vagy, akkor szerintem nehezebben találsz párt, mert nincs kellő önbizalmad és ezt már alighanem régen bebeszélted magadnak,

- ha férfi vagy - szerintem - hamarább túlteszed magad ezen a problémádon. Viszont sok férfi is tesz fel ide kérdéseket amik önbizalomhiányról tanúskodnak.

Summázva: lehetséges. Meg kell érte dolgozni, küzdeni.

Sok sikert!

2019. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A megfelelő idegállapotba kell jönnie az ismerkedéshez. :)
2019. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is így vagyok, és ezért félek,h lehúznám a másikat. Ám egy hasonló helyzetű emberrel szerintem csak kölcsönösen támogatást tudnánk nyújtani a másiknak, jó esetben :D ..?27N
2019. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom. Szerintem ez sok mindentől függ, hogy felhúznánk, vagy pont inkább lehúznánk egymást még jobban. Leginkább szerintem a hozzáálláson múlik.

Ha gondolod írj privátot (nem feltétlenül ismerkedési szándékkal).

2019. jún. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!