Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akinek kicsi gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akinek kicsi gyereke van, miért csaljátok meg a feleségeteket, párotokat?

Figyelt kérdés

Mi az oka?

a: nincs szex

b, nem tisztel

c, nem ad már magára

d, veszekedések vannak

e, bármi egyéb.. kérlek írd le!


Köszi!


2019. jún. 26. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Aztán van akinek csak egy rúzsra futja és azt használja és annak is nagyon örül hogy megvan és van aki telhetetlen de mivel van pénze kilószámra gyűjti a rúzsokat.


Kb. igy van ez a férfiakkal is. Aki szegény vagy csűnya vagy sikertelen a nőknél az örül ha egy van otthon akibe dughatja, aki pedig gazdag és megteheti hogy minden napra mást vigyen az ágyába ki is hasznélja mindezt. Pl. a nagy klubokban játszó dollár milliókat kereső focisták is a nőket hajszolják. David Beckham is ezt csinálta aztán lassan megöregedett és ráunt erre a "sportra". Általában ez a 20-35 évesek hobbija.

2019. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Nő létemre én is állandóan félre kefélnék, csak gyáva vagyok megtenni.
2019. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

Mi az oka? Kihagytad a felsorolásból:

A sok pénz és a sok siker ami egyenes utat ad a nőkhőz! Egy gazdag, sikeres, igényes fiatal férfi sok nő fantáziáját megmozgatja (mindegyik nő bízik benne hogy majd elveszi és beleül a pénzbe vagy csak csurran-cseppen egy Gucci táska vagy óra/ékszer a szexért cserébe vagy bármi más értéktárgy) és könnyű szabad lyukat találnia.

Van olyan férfi aki ezt kihasználja és van aki gerincesebb és nem, de akinek sok nője volt mindig az biztosan felül erre a vonatra.

Míg egy minimálbéres átlag Jóska nem ilyen kedvelt a nők körében, örül ha egy lyukat talál mert ő nem fog tudni Gucci táskát venni a szeretőjének.

2019. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nettó hülyeség, amit írtál, mert a bátyám még csak-csak, bár ő sem vesz senkinek Gucci táskát, annyi pénze nincsen, csak egy tisztességes fizetése, de a minap azzal szembesültem, hogy a futár haverja (bátyámé) is ezt csinálja az asszonykájával, aki ráadásul szép is, és ő aztán biztos nem vesz Guccit abból a fizetésből, de még csak nem is jelent ígéretet a szakmája a nőknek semmire..
2019. jún. 27. 05:56
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Saját taoasztalataim szerint akinek nincs lehetősége több rúzsra, az addig becsüli az egyet, amíg nem jön egy ingyen példány..


Az nem hűség, ha nincs lehetőséged másokra..Az költ a legtöbbet, aki csóróságból jött, ha rászakad a vagyon(lásd lottós példák)


Egyébként a pénz nem ront a hűségen, szerintem csak azt rontja meg, aki korábban lúzer volt, most pedig élvezi a ráakaszkaoó nőket, meg a könnyű lenyűgözést(több ilyen példát is ismerek)..


Magasabb státuszra helyezi magát hirtelen, és úgy érzi jobbat kell szerezni, többet produkálnia, hogy a pozíciójához passzoljon a csaj, vagy csak fürdőzik a csóróbbak csodálatában egy ideig, de aztán el kezd kiábrándulni, mert rájön, hogy csak a pénze kell az embereknek belőle..


Szerintem közepes gazdagságba született, tiniként is sikeres srácot kell választani, ők vannak a legjobban eltelve egészségesen önbizalommal, ezért kevésbé hajlamosak kilengésre.


Persze belőlük is az éri meg, aki fel mer nőni, mert sokan vannak 30 körül, akik csajoznak/kavarnak nem akarnak megállapodni, mert félnek, hogy az új felnőtt életükben nem lesznek a csúcson

2019. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjuk már a hülye okokat. Ezek nem okok, hanem kifogások. Könnyebb nyugtatni magukat, ha "találnak" egy kifogást. A megcsalás egy döntés. Azt ábrázolja, hogy te milyen ember vagy. Voltam én már rossz kapcsolatban, amit nehezen tudtam megszakítani. Volt is jelentkező, aki "boldoggá tett volna". De nem csináltam semmit, mert ez az egész az én jellememről, gerincemről szól és szólt is. Semmi köze hozzá annak, hogy valaki nem tudja kontrollálni magát. Mondani lehet, de ez (ön)ámítás. Nem vagyunk állatok. Legalábbis én nem tartom magam annak.
2019. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az oka:1.Elmúlik a szerelem,2.Sérül a kapcsolat lelki szinten,vagy sose illettek össze.Keresi ami már nincs otthon:szerelem./Bocsi,nő vagyok./
2019. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

[link]


Küldött nekem valaki egy cikket. Hát érdekes ez a nézőpont is, de az íróját is önzőnek érzem. Ő sem közelített más módokon a feleséghez, hogy vajon mitől lehetne a feleséget boldoggá tenni, lelazítani, stb. csak a saját igényeivel bombázta..

Pedig ha kényeztetik az asszonyt, akkor azért kinyílhat az ajtó.. tapasztalatom szerint.

2019. jún. 28. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!