Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akinek kicsi gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akinek kicsi gyereke van, miért csaljátok meg a feleségeteket, párotokat?

Figyelt kérdés

Mi az oka?

a: nincs szex

b, nem tisztel

c, nem ad már magára

d, veszekedések vannak

e, bármi egyéb.. kérlek írd le!


Köszi!


2019. jún. 26. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Nagyobb a gyerek már nem gond?????
2019. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
A megcsalás nemcsak akkor baj, ha a gyerek még tipegő baba.
2019. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg, ő volt aki megcsalt...
2019. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert a nők terhesen és pár hónappal utána kevésbé szexik, mert otthon gyerekkel fárasztó lenni, pláne segíteni egy kismamának, elnézni, hogy a nő fáradt, ingerlékeny, kialvatlan, szoptatni látni, kevesebbet szőrtelenít, a házimunka tolódik, megmarad a szülés gondolata a fejükben, inkàbb anyának látják a nőt, amiről beugrik a sajátjuk, megnövekednek a teendők, ők is kialvatlanok, kicsit bezombulnak gyerek üzemmódra, hat hét nulla szex, lehet előtte már kimaradtak hónapok, nem tetszik nekik, ahogy a párjuk a gyerekkel viselkedik, vagy hogy a háztartást hanyagolja, csorbul az ideális pár kép, úgy érzik sokat várnak el tőlük, vagy kizárják őket a babázásból, azt hiszik csak a pénzszerzésre jók, nem akarnak felnőni, a gyerekkel realizálódik bennük, hogy öregednek, ezért ledöntenek fiatal nőket..


Ezeket érzik, mielőtt megcsalják a másikat, de a megcsalásnak nem ez az oka, hanem a gerinc hiánya, gyávaság, félelem..!


Tökmindegy, mit éreznek, ebből nem kellene annak következnie, hogy hazudnak és átverik a másikat! Beszéljék meg, kérjenek külső segítséget, majd szakítsanak!

2019. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok érintett a témában, mert nincsen párom meg gyerekem. De a férfiak ilyenek, így vagyunk kódolva genetikailag, ami persze nem jogosít fel bennünket a megcsalásra. Ez elég nagy dilemma nekünk, mert ugye a genetikai beállítottságunk a tartós kapcsolat ellen hat. Emiatt akkor is előfordulhat megcsalás, hogyha nincs semmilyen gond a kapcsolatban, és a férfi imádja a párját meg a kicsit. Ha csak meglát valahol a férfi egy csinos tüneményt, már akkor zavar lehet a rendszerben, a fejben, még ha kapcsolatban is van. Hát még ha egy ilyen szép hölggyel valahol sikerül megismerkedni, és kialakul egy kölcsönös vonzalom. Szóval egy szó mint száz, nagy a kísértés a férfiembernek. És még nem is beszéltem arról, ha valami baj van a kapcsolatban.
2019. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4. , 5. köszi!

Nem kérdezte senki, hogy később is baj-e.

Mindenkor baj. Csak most épp velem ez jön "szembe", arcul csap minden irányból, akiről nem is gondoltam volna, saját bátyám is..

Eszméletlen, és szeretném érteni, hogy miért képes erre ennyi férfi.

(No, a fiatal nőket sem kell félteni, tudom! Azt is láttam mostanában, bár azt többnyire gyerekszülés előtt, hogy nem szakítanak, hanem csalnak.)


Még jöhetnek válaszok, mert érdekel, hogy miért teszik ezt.

2019. jún. 26. 20:50
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

#5 Ez a duma mindig előjön itt. Azon nem gondolkodtál még, hogy a férfi és a nő is az emberi fajhoz tartozik. Mondj már nekem példát az állatvilágból, ahol a nőstény monogám, a hím meg nem. A világon nem létezik ez a felállás. A nők is megkívánnak másokat, és vannak köztünk is olyanok, akik hűtlenek. Érdekes, hogy mi sosem jövünk ezzel a béna szöveggel.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a szóban forgó férfiak már előtte is csalták a párjukat. Legalábbis azok, akiket én ismerek. Onnan tudom, hogy többen próbálkoztak nálam is. Miért pont akkor hagynák abba, amikor a feleség le van foglalva? Vannak emberek, akik képtelenek a hűségre. Nemtől függetlenül.

2019. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"nagy a kísértés a férfiembernek" jaj de kis cuki hogy így hívod magatokat. Ez olyan gáz mikor egy hiba miatt így somolygunk meg kedélyeskedünk meg buksit simogatunk, vagyis buksit simogattok saját magatoknak hogy hát cuki kis "férfiember".

Olyan nincs hogy hát igen, kell egy kis boldogság és odafigyelés ilyenkor a nőiembernek?

2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Még jó, hogy nem szültem gyereket. 35/n
2019. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez fejben dől el. Aki erre késztetést érez az mindig új lyukba akarja dugni, pedig ugyanaz maga a dolog. Dughatná a megszokott otthoniba is, de mégis mindig új kell.

Ez olyan mint a nőknél a rúzs. Mindegyik ugyanaz, festheted egy azonossal is mindennap a szádat de mégis van aki mindig újabbat és újabbat akar vásárolni és felkenni majd két használat után eldobja a legújabbat is.

2019. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!