Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz kicsi az esélye, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz kicsi az esélye, de ha netalántán megismerkedek valakivel, akkor hányadik alkalomnál kéne elmondanom, hogy IBD beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Állapotom mint egy hullámvasút, hol jobb, hol rosszabb. Állandó gyógyszereket szedek, amiket nem hagyhatok el, ezekkel a gyógyszerekkel a betegség nagyjából szinten tartható. De mellékhatások is előjöhetnek.


Aktívidőszakban rengetegszer kell meglátnom a helyet, ahova a király is gyalog jár. Valamikor görcsöl a hasam, teljesen levert és fáradt vagyok. Meg kell válogatnom hogy mit eszek, iszok. Stressz illetve még más egyéb dolgok is befolyásolhatják az állapotom.


2019. márc. 17. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:
2019. márc. 17. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, az a baj az emberek többségével, hogy nagyon felületesek... Ha rögtön közlöd velük, hogy mi a gondod, akkor szerintem sokan esélyt sem adnának arra hogy megismerjenek... Nehéz kérdés, de én akkor mondanám el ha már kialakult egy bizalmi kapcsolat, szóval, nem a második randi után...
2019. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy nagyon privát, intim dolog, amit az ember csak a legbizalmasabb körökben mond el. Szerintem érezni fogod, hogy mikor jut el a dolog arra a szintre, hogy már belefér
2019. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a második randin illene megemlíteni, mert nem egy olyat ismerek aki számára a tartós betegség kizáró ok.
2019. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, elég szomorú dolog, hogy valakinél kizaro ok, ha beteg a másik... Fordított helyzetben nekik milyen érzés lenne, ha valaki ezért hagyná ott... :/
2019. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor komolyabbra fordul. Fölöslegesen nem kell előre elmondani, meg amúgy sem kell ezzel indítani.

Én mentális problémákra szedtem gyógyszereket, függő voltam, nem kötöttem mindenkinek az orrára.

2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát hiába mondják azt,hogy ha komolyra fordul..de mi van,ha randi közben rohanni kell? Ha rosszul leszel? Nem hinném,hogy tervezni kéne. Ha olyan helyzet áll fenn,akkor finoman mond el.:)

Én immunhiányos vagyok,hozzá jönnek ízületi panaszok+emésztési problémák.

Úgy tudok mozogni,mint egy száz éves néni. És volt,hogy randi közben a párom mellett totyogtam,mint egy kacsa,meg az ágyban is elég vicces szituációk állnak fenn.:D

Meg a hasamnak sok minden nem tetszik és annak hangot is ad. Erre a volt párom azt hitte mindig,hogy éhes vagyok. Már nagyon idegesített,hogy állandóan etetni szeretett volna...na akkor mondtam el,hogy nincs minden rendben velem.

Szóval ne parázz rá és kitartást!:)

2019. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. a negyedik találkozásnál szóbahoznám. Így pont nem azonnal, de nem is veszítünk túl sok időt ha ez mégis számít.
2019. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vesetranszplantált vagyok és a mostani feleségemmel való kb 3-5 randin említettem meg neki, mondjuk az első randin összejöttünk.
2019. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahol természetesnek érzed elmondani.
2019. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!