Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nincs olyan nő, aki ne akarna valami korábbi csalódás miatt negatív sémát ráhúzni az új férfira, akivel ismerkedik?

Figyelt kérdés

Szinte kivétel nélkül ezt tapasztalom. Van egy nő, akivel ismerkedek épp, úgy értem új, persze, hogy rám akar húzni olyan sémát, tulajdonságokat, amik azokra a fhaszkupakokra jellemzők, akik anno őt megszívatták. Így hogyan várja el, hogy tiszteljem, boldog lehessen velem, ha ő képtelen megadni a bizalmat számomra? Mindegyik ilyen, miért nincs olyan nő, aki nem félti a szívét a csalódások után sem és gyermeki módon, új lapot adva képes rajongani az új férfiért, akivel ismerkedik?


31f


2019. jún. 25. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát de itt erről szól minden. Ha a pasi az elutasításra leqrvázza a nőt, a védelmébe veszik a férfiak, hogy jaj, szegény, betelt a pohár, mások által okozott csalódást az új nőn veri le. Most vagy ez is, az is szegény, vagy mindkettő nőjön fel.
2019. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fel nem fogod utolsó, mi a helyzet. Fújod a feminista dumát. Arról van szó, amit a #10-es mond. Ő a legértelmesebb ember ezen az oldalon.
2019. jún. 26. 02:00
 13/14 Barnabas333 ***** válasza:
42%
Ma már a sportos jóképű 36éves kollégám se talál komoly kapcsolatot, mert azt mondja annyi a defektes nő. Szerintem az egész világ rossz irányba megy. Nekem van családom, de az a tapasztalatom és ez 3 hosszú kapcsolat eredménye, hogy 1+3év lángolás és utána csak hozd a pénzt, meg neveld a gyereket. De azért legyél hűséges férfi... Pedig sok férfi nem robbantaná szét szerintem a családját ha később is meg lenne becsülve és szeretve lenne. Nem tudom eldönteni kinek jobb akik egyedül élnek vagy nekem...52f
2019. jún. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondom, mint a 10-es, csak kevesebb szóval. Senki ne verje le a korábbi csalódásait olyanon, aki nem okozott neki csalódást. Akkor sem, ha nő, akkor sem, ha férfi.
2019. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!