Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nincs olyan nő, aki ne akarna valami korábbi csalódás miatt negatív sémát ráhúzni az új férfira, akivel ismerkedik?

Figyelt kérdés

Szinte kivétel nélkül ezt tapasztalom. Van egy nő, akivel ismerkedek épp, úgy értem új, persze, hogy rám akar húzni olyan sémát, tulajdonságokat, amik azokra a fhaszkupakokra jellemzők, akik anno őt megszívatták. Így hogyan várja el, hogy tiszteljem, boldog lehessen velem, ha ő képtelen megadni a bizalmat számomra? Mindegyik ilyen, miért nincs olyan nő, aki nem félti a szívét a csalódások után sem és gyermeki módon, új lapot adva képes rajongani az új férfiért, akivel ismerkedik?


31f


2019. jún. 25. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi mindenkiben nyomot hagy. A férfiban is. Nehéz megint megbízni valakiben.
2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem eleve nagyon rosszul választasz nőket. Már attól felejtős valaki, hogy többször is hagyta ilyen szerencsétleneknek, hogy kihasználják meg átverjék. Aki belemegy ilyen kapcsolatokba, hagyja, hogy ezt tegyék vele az eleve nem lesz neked alkalmas párkapcsolatra. Tipikusan egyfajta személyiségtípusra jellemző az, hogy összejönnek ilyen semmirekellőkkel. Meg az ilyen nők általában nagyon nem intelligensek.

Válassz olyan nőket, akik soha nem randiztak fuckboyokkal. Csomó nő van akinek csak normális kapcsolatai voltak. Hogyha egy ilyen nő sem kíváncsi rád akkor lehet, hogy kicsit magadba is kellene nézni.

2019. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ilyen eset teljesen hétköznapi sajnos.. De én sem érzem, hogy miért nem ad valakinek esélyt.
2019. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos rengeteg az idióta, így aki normális, sokszor azt is idótának nézik a nők(főleg ha önbizalomhiányosak lettek a sok csalódástól) a rossz sztereotípiák alapján. Úgy vagyok ezzel, hogy senkit nem fogok győzködni, semmit nem akarok erőltetni, aki még egy minimális bizalmat sem hajlandó adni nekem, annak nem fogom bizonygatni(korábban volt, hogy megpróbáltam,de annál rosszabb lett és a végére már én készültem ki idegileg, pedig nyugodt ember vagyok). Aki nem hiszi el, hogy őszintén közeledek hozzá az így járt, majd találok olyat, aki előítéletmentesen képes hozzám állni.
2019. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát jah pont a múltkor láttam egy olyan nőt panaszkodni facebookon hogy nem talál normális férfit, akiről tudom hogy swingerezik... No comment, valszeg mert egy normális férfi nem tolerálja a swingerezgetést...
2019. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos csak megerősíteni tudlak ebben kérdező. Oknak talán azt tudnám mondani, hogy nem tudnak vagy akarnak két kapcsolat közt elég időt várni, hogy leülepedjenek bennük a dolgok és ne a következőn verjék le a csalódásaikat.

Az meg nem igaz, hogy nyomot (amilyen a kérdésben) van hagy az ilyen, ha más nem, max emléknyomot. Érdekes, én is tudok ugyan úgy viselkedni egy új kapcsolatommal, mint a legelsővel, valamint bízni benne, lelkesedni érte, nem húzom le a rolót senki előtt azzal, hogy "jöttél volna előbb".

32/f

2019. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Te meg általánosítasz kérdező. Mitől vagy jobb? Pár csalódás után leírsz egy egész nemet..
2019. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van tulajdonképpen? Az a bajod, hogy nem bízik meg benned a nō?(tehát nem nyílik meg neked, tartózkodó)

Vagy konkrétan elítélt téged? Olyan jelzōkkel illetett, ami nem igaz rád? Mi történt?


Szerintem lehet, hogy te gondolkodsz hülyén. Lehet, hogy az a bajod, hogy a nōk általánosságban bizalmatlanok idegenekkel szemben, tehát amíg valaki valamilyen módon nem férkōzik a közelségébe, addig az a személy idegen, normális, hogy bem bízol benne.....


Lehet, hogy senki sem húzott rád semmilyen sémát, egyszerūen csak idegen nōkre nyomulsz, meg nem tudod, hogyan kell ismerkedni rossz szociális készségekkel, ezért szerinted a nōk a hibásak.

Gondolom senki nem várja el Tōled, hogy pont te boldoggá tegyél bárkit is, majd megteszi más nyugi, nem körülötted forog a világ s a nōk sorsa..

2019. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Jaj ne, azt hiszem kicsit én is ilyen nő vagyok, aki tudatosan keményíti meg a szívét, csak hogy biztonságban legyen az a szív. De nem akarok megkeseredni. Érdekes erről olvasni így a másik oldal szemszögéből. De annyira nem vagyok reménytelen eset, mint amit írsz, mert tudok attól még bizalmat megelőlegezni, meg gyermeki lángolást megélni.
2019. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

#8. Amennyiben arról van szó, amire én gondolok, a kérdező azt sérelmezi, hogy úgy hasonlítják össze vagy veszik egy kalap alá őt az exekkel/előző próbálkozókkal, akár közvetve akár közvetlenül, hogy vele még semmi gyakorlati tapasztalatuk nincsen. Ennek leggyakoribb megjelenési formái a halogatás/időhúzás (első tali/csók/szex/gyerek/összeköltözés), melyet a csalódástól való félelem indukál, ha kérdőre vonják akkor jellemzően zárkózottság/agresszió/probléma eltolása/múlt elfojtása a válasz--->mintha a kérdező az ex egy woodoo babája lenne, a kérdező és a lány kapcsolata pedig a csaj és az exének a kapcsolata lenne, csak itt a kérdező van a csaj szerepében (jóhiszemű hozzáállás), a csaj pedig az exe szerepében (elutasító és/vagy rosszhiszemű).

Mivel a kérdezővel nincs olyan mértékben elmélyült kapcsolata, hogy a csaj félelmeit vagy tudatalatti téziseit megerősítse vagy megcáfolja, így a kapcsolatuk szétrothadni, miközben a kérdező tehetetlen. Vérmérsékletük függvénye, melyik unja meg előbb a kialakult szituációt és szakítja meg a kapcsolatot.

Eredményként a lány további megerősítést nyer abban, hogy nincsenek normális férfiak, a kérdező értetlensége pedig fokozódik azügyben, hogy hogy a francba történik minden pontosan ellenkezőleg, mint ahogy az várható lenne a kapcsolatba fektetett munka következményeként.

32/f

2019. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!