Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő zaklatásnak veszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő zaklatásnak veszi a közeledésedet akkor szoktál elnézést kérni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
sose közeledtem még úgy, hogy zaklatásnak vette volna valaki
2019. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem. 1x kértem bocsánatot amikor szórakozóhelyen látszott a nőn, hogy nem örül, hogy odamentem. Akkor egy "semmi baj" jól esett volna, de nem.mondott semmit...akkor megfogadtam, hogy nem kérek többet elnézést. Sőt egy férfinek kötelessége nőknél próbálkoznia.
2019. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egyetemi évfolyamtársa m elutasított miután szerelmet vallottam neki. Mondtam hogy legyünk akkor barátok, úgyis látni fogjuk egymást nap mint nap. Mondta hogy jó. Aztán elhivtam barátilag kávézni mondtam hogy majd elmondom neki egy titkom így is lett, semmivel nem próbálkoztam már,de ő bekozolte hogy ez zaklatás amit csinálok vele, mondtam hogy én nem gondolom hogy ez az,de akkor bocs. Aztán többet nem hívtam így el, néha beszélgettünk még suliban, úgyhogy szép lassan minden olyan lett mintha mi sem történt volna.
2019. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban abbahagyom a közeledést, ahogy a legkisebb jelét látom annak, hogy zavarom. Ez még soha nem volt zaklatás szintű, így bocsánatot sem kértem.
2019. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha, hp-kkal nem foglalkozom.
2019. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!