Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért fogják fel zaklatásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért fogják fel zaklatásnak a lányok?

Figyelt kérdés

már harmadjára fordul elő: matchelek valakivel tinderen, aztán nem válaszol. Miután utána megyek facebook-on, és CSAK azt irom: "szia, én vagyok XZ a tinderről, írtam, válaszolnál?" akkor zaklatásnak fogják fel.

És miért? Ők mondtak rám "igen"-t, most akkor miért én vagyok a zaklató, aki csak csodálkozik, hogy miért nem kap választ? Azt nem feltételezhetem, hogy akarnának válaszolni csak nem tudnak, mert törölték az applikációt, vagy nem működik?


2018. jún. 16. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Meggondolták magukat, vagy tanyleg nem volt idejük. Ne írj rájuk, nyomulós, utána már biztos nem fognak úgy hozzád állni.
2018. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Mert ez zaklatásnak minősül.. Nyilván okkal nem válaszolt vagy csak nem lépett be az alkalmazásba de szerintem senki nem vágyik arra nulla ismeretség után, hogy külön megkeresd facebookon és ott írogass nekik, hogy "Válaszolnál?"..
2018. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
elvileg két hetet várok, tinderen is 2x üzenek.
2018. jún. 16. 23:38
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért fogják fel zaklatásnak, mert az is. Nyilván látják Tinderen, hogy írtál, ha akarnak, válaszolnak. Amúgy meg sokan mindenkire "igent mondanak", aztán később válogatnak...
2018. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Felmerült benned, hogy aki ott nem válaszol, az fb-n frászt kap, hogy zaklatod?

Nem ír = nem érdekled, mikor jegyzitek meg. Lehet közben meggondolta magát/nincs ideje/összejött mással/akármi egyéb. Tessék elfogadni és nem bactatni még pluszban, a hideg kirázna az ilyentől.

2018. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
egy egyszerű kérdés nem bachtatás. Ti meg azt fogjátok fel: a lány "igen"-t mondott, én meg férfihoz illően írtam neki. És nem válaszol. Miért nem válaszol: törölte az appot, technikai gondok, nem látja? Ha összejött mással vagy meggondolta magát: miért nem írja azt meg?
2018. jún. 16. 23:48
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert senki nem akarja, hogy nyomozzanak utana es olyan helyen zaklassak, amit nem adott meg.

Mit gondolsz, ha Tinderen nem valaszol, akkor Facen fog?

Ilyeszto az ilyen nyomozgatas, mint valami megszallott orult lenne az illeto, aki levakarhatatlan.

2018. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
"megszállott őrült", egyrészt az iskola / munkahely + név alapján kb. az első 5 találtban mindig benne vannak. Másrészt meg énis csak a páromat keresem, és mivel átlag 3 hetente van egyezés, talán meg lehet érteni a bánatomat...
2018. jún. 16. 23:55
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Uh. Kinyomozod őket facen? Ezért nem mondtam meg a teljes nevem senkinek társkeresőn, ki tudja, kiben bújik meg egy ilyen sztalker. Rémisztő vagy, vaze.
2018. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%

Mert a mai csajok hisztis, jogtudós nebancsviragok. Miért lenne ez zaklatás? Kap facen egy üzenetet és ennyi. Ez a zaklatás akkora sláger lett manapság és érdekes mód folyton csak férfiak zaklatnak nőket... Ezt régebbi körökben úgy mondják udvarlás. Mert amíg nem mondott nemet addig a zaklatás ténye sem állhat fenn.

Ha több gerinc lenne bennetek, talán nem csúszómászóként kezelnenek titeket a pasik.

2018. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!