Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért fogják fel zaklatásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért fogják fel zaklatásnak a lányok?

Figyelt kérdés

már harmadjára fordul elő: matchelek valakivel tinderen, aztán nem válaszol. Miután utána megyek facebook-on, és CSAK azt irom: "szia, én vagyok XZ a tinderről, írtam, válaszolnál?" akkor zaklatásnak fogják fel.

És miért? Ők mondtak rám "igen"-t, most akkor miért én vagyok a zaklató, aki csak csodálkozik, hogy miért nem kap választ? Azt nem feltételezhetem, hogy akarnának válaszolni csak nem tudnak, mert törölték az applikációt, vagy nem működik?


2018. jún. 16. 23:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

# 19: Még soha se voltam fenn tinderen meg a való életben se kapok bókokat, de valószínűleg igazad van, hogy a legtöbb lánynak sokkal több lehetősége van, összehasonlíthatatlanul többen próbálkoznak náluk. Csak hát a lányok nem egy éjszakás kalandokra vágynak, főleg nem olyan férfiakkal, akik csak jobb híján fekszenek le velük. Azért nem mennek bele ezekbe, mert nem éreznék jól magukat, nem adna nekik semmit. Ez kb olyan mintha neked naponta 50 elhízott, igénytelen számodra nem vonzó nő írna, válogathatsz, csak minek.


Ja és ha egy nő belemegy a dologba, sokszor a férfi tűnik el és nem hajlandó semmit se mondani, pedig találkozás, beszélgetés, szex után kicsit több alappal várná el a nő, hogy legalább egy rövid üzenetet írjanak neki, hogy mégis mi van.

2018. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

" a véleménye pozitív irányba nem nagyon fog változni attól, hogy nyomozol utána"


Gondolom, nem is az a lényeg, hogy változzon a véleménye. Hanem hogy vegye észre, hogy gáz amit csinál.

2018. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok badoon, de nem tudom letörölni a fiókomat, így csak az appot töröltem le a telefonomról. Jó pár pasi írt már facebookon, hogy láttalak badoon, gondoltam itt is rád írok stb. Nem haragszom ezért hisz nem tudhatták, hogy nekem már nincs meg az app és nem kívánok már ismerkedni, de úgy gondolom, ha egy társkeresőn nem válaszol a másik annak oka van. Vagy nem használja már, nincs kedve beszélgetni, nem vagy szimpatikus neki, talált már párt magának, akármi lehet. Én azért nem szeretem, ha facebookon rámírnak, mivel azért regisztráltam társkeresőre, hogy ott ismerkedjek. Facebookon olyan ismerőseim vannak, akiket személyesen ismerek és nem örülök, ha idegenek rám írnak facebookon meg bejelölnek. Nem is szoktam idegeneket visszaigazolni meg visszaírni sem. A másik meg az, hogy ha nem írtam vissza akkor nem írtam vissza, nincs joga a másiknak elszámoltatni szerintem. Hiszen számomra idegen, semmi közöm hozzá és nincs joga számon kérni. Annak válaszolok, akinek akarok. Az meg mér eleve rossz kezdés, hogy ha már az elején számon kéred meg könyörögnöd kell, hogy válaszoljon. Foglalkozz azokkal, akik visszaírnak.
2018. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 3.14159265357989 ***** válasza:
47%
Ennyire ne nyomulj, ez elég creepy. Nem a facebookjukat adták meg! Majd érdeklődnek irántad, ha akarnak. Miért, ha 150 évvel ezelőtt élsz, és nem válaszol egy hajadon a leveledre, akkor ellovagolsz a birtokára és bekopogtatsz, hogy beszélni akarsz vele? Szerintem ez már túl van egy határon. Legyél türelmes, vagy fogadd el, hogy ezeknek a lányoknak mégsem te kelletsz. Meggondolhatja magát, szíve joga. Nem szép, hogy nem válaszol, de engem kirázna a hideg, ha valaki utána így facebookon megkeresne, és tuti szóba sem állnék vele. Ha el akarod őket ijeszteni, és tényleg ez a cél, akkor jó úton jársz, egyébként meg változtass a dolgokon, nem lesz ez így jó...
2018. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le neki, hogy kikerested őt a neten, tehát utánajártál.
2022. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!