Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért fogják fel zaklatásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért fogják fel zaklatásnak a lányok?

Figyelt kérdés

már harmadjára fordul elő: matchelek valakivel tinderen, aztán nem válaszol. Miután utána megyek facebook-on, és CSAK azt irom: "szia, én vagyok XZ a tinderről, írtam, válaszolnál?" akkor zaklatásnak fogják fel.

És miért? Ők mondtak rám "igen"-t, most akkor miért én vagyok a zaklató, aki csak csodálkozik, hogy miért nem kap választ? Azt nem feltételezhetem, hogy akarnának válaszolni csak nem tudnak, mert törölték az applikációt, vagy nem működik?


2018. jún. 16. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg a nem válaszoló csaj meg a nyomozó srác összeillenek. Már csak azért is, mert mindketten tahó dolognak tartják, amit a másik csinál.
2018. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Ez masszívan nem zaklatás, csak könnyebb a másikat hibáztatni, mint egyenesen megmondani - legalább ebben a helyzetben - azt, amit gondol.
2018. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
látom azért jön néhány nekem is bólogató válasz :) arra senki sem gondol, hogyha simán megmondják hogy "nem", akkor semmi baj sem lesz belőle. Volt már hogy egy lány megirta, hogy bocsi, véletlen volt! Sok sikert kivántunk egymásnak és elköszöntünk. Ugye milyen nehéz?
2018. jún. 17. 00:39
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

Ha ilyen sötétek, megérdemlik, hogy megkeresd őket. Gondolom, ha tinderen kikosarazna, akkor nem keresgélnéd őket, ezért gondolom úgy, hogy megérdemlik a törődést.

Amúgy meg tényleg onnantól zaklatás, ha nemet mondott, de némelyik még el is várja, hogy fuss utána, tehát ez se biztos. :D

2018. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, az munkaadók se mindig válaszolnak a jelentkezésekre, az is tahóság persze, de ez van. Úgyse tudsz rajta változtatni, felesleges felszívni magad rajta. Meg gondolom nem is kéne ilyen tahó csaj. Viszont ne nyomozgass (de legalábbis ne ismerd be, ne mond el neki) senki után. Nagyon ijesztő!
2018. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kellesz neki.

Egonövelés kell neki.

2018. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Amikor társkeresőztem, meg volt olyan is, hogy itt rám írtak férfiak, és beszélgetés alakult ki, szinte mind elmondta, hogy persze mindennap beszélni fogunk, én meg óvatos lány lévén mindig azt válaszoltam, hogy azért várjuk meg a holnapot, mert láttam már karón varjút. Őőők nem olyanoooook, sose lépnének le egy szó nélkül. Akik ezt elpuffantották, kivétel nélkül eltűntek, mint szürke szamár. Sose írtam egyiknek sem, hogy számon kérjem. Nyilván nem voltam elég érdekes. Felesleges nyomozni, ismeretleneket elszámoltatni idpocsékolás.
2018. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A férfiak sokkal nagyobb arányban csinálják, hogy inkább mindenkit jobbra húznak, utána válogatnak. Utána menni facebookon értelmetlen, mert nyilván látta az üzenetet, de valamiért úgy döntött, hogy nem válaszol, a véleménye pozitív irányba nem nagyon fog változni attól, hogy nyomozol utána
2018. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
utolsó, neked is elmondom még egyszer: mert terád naponta írnak, neked naponta vannak egyezéseid, pókjaid, lájkjaid MERT NŐ VAGY! Nekünk pasiknak meg havonta egyszer van esemény! Te könnyen mondhatod, hogy "na akkor ez paraszt volt", mert neked mindig van választási lehetőséged - marad még 48234 lehetőség. És nekünk pasiknak?
2018. jún. 17. 11:16
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Jaja, azért tűntek el sorozatban szó nélkül szegények, mert én voltam az utolsó szalmaszál, akibe kapaszkodhattak. :D
2018. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!