Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

-Sokáig telefonon hívott, mikor felvettem nem szólt bele, vagy ijesztően viselkedett, kértem, hogy fejezze be, majd vagy én a csend miatt, vagy ő leraktuk. Ha én raktam le, utána újra hívott, ha ö akkor nem, de olyankor mindig mondott olyat, amiért elkezdtem aggódni, ilyenkor megpróbáltam visszahívni, de nem vette fel. Utána már elérte azt, hogy ha csörgött a telefon egyből féltem, hogy ő hív, és sokszor ő volt az, de már féltem felvenni, volt egy este, amikor folyamatosan hívott, még lenem merült a telefonom. Másnap felmentem facere és ott is rengeteg nem fogadott hívás. Máig ha hívnak, az első gondolatom az, hogy ő keres.

-volt, hogy eljött, megállt a kapuban, és csak ott állt és nézett, mindig mondtam jöjjön be beszélgessünk, de nem akart, nem engedte hogy hozzáérjek, szerintem pár perceket állt ilyenkor, nekem óráknak tűntek, majd megfordult és elment, volt, hogy utána szerettem volna menni, tudtam nem szabad, de volt, hogy elindultam utána és elrohant. A csengő ha szól, egyből félek, hogy ő az, de ekkora fáradtságot úgy sem tenne már, hogy eljöjjön tudom, de félek.

-facebook, leakartam tiltani, sosem tiltottam senkit, de akkor láttam meg egy csomó ember levan tiltva, olyanok, akiket nem is ismertem, szóval rendszeresen ellenőrzött, már korábban is. Miután letiltottam, egyik haverjával, követette az oldalam.


Bekerült a kórházba, pár nap múlva kiegyensúlyozott hangon, mondta beszéljünk, és menjek be, ha gondolom, szívem szerint bementem volna, de azt éreztem nem szabad, azóta nem keresett én sem őt.


2017. szept. 25. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. szept. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Kicsit félelmetes ez így, de ez annak számít.
2017. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, az. Rendőrségre pattanj be, jekentsd fel, és csatold a fb beszélgetést, híváslistádat. Ezeket a bámulásokat vedd fel videóra. Aztán ha kap távolságtartási végzést, és a közeledbe jön, ráhívod a zsarukat. Csak abbahagyja, ha már a börtönbe kerülés fenyegeti.

Ez a hivatalos verzió, ám sajnos van esély, hogy a rendőrök nem fognak ilyen lelkiismeretesen eljárni.


A nemhivatalos út az, hogy letiltod mindenhonnan, a haverjait, ismerőseit, családtagjait is. Beállítod a profilodat, hogy ismeretlenek ne láthassanak rólad semmit, és ugyanígy ismeretlenek ne küldhessenek üzeneteket. Nem jelölsz vissza senkit, csak akivel már előben is találkoztál. Jelszót hetente cseréled.

Telefonszolgáltatódhoz bemész, és letiltatod a számát, ismeretlen számot pedig ezentúl nem veszel fel. Legjobb lenne, ha számot változtatnál.

Még drasztikusabb, ha pár erősebb fiúbarátodat megkéred, magyarázzák el neki, mik lehetnek a következményei ennek a helytelen viselkedésnek...

2017. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fél?
2017. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kattantnak tűnik szegény. Azért az is érdekelne, hogy te miben vagy sáros, mert normális esetben egy ember nem viselkedik így.


Kórház alatt mentális gondozó intézetet kell érteni ? Ha igen, akkor inkább segítségre szorul.


Zaklatást általában a szervek akkor veszik egy kicsit is komolyan, ha már legalább fenyegetés történt, amit tudsz bizonyítani is. Első körben szerintem jobb esetben szólnának neki, hogy álljon le és ennyi. Távoltartási szerintem nem lenne belőle, de ki tudja.

2017. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Rendőrségre menj, ha akarod, hogy legyen jogi folytatása is. Ha nem, építsd le, de legyél résen...
2017. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ez zaklatás.
2017. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha hív vedd fel a telefont és suttogd bele ezt: Főnök elvégeztem a munkát de minden csupa vér, a fickó nem adta könnyen magát.

😈

Vagy ha tudod hol lakik akkor éjszaka teljesen fekete ruha + bohóc maszk + kés, állsz az ablaknál és nézed, ha alszik akkor dörömbölj, kacarássz mint valami beteg állat.


Nyugi nem vagyok pszichopata de ha engem valaki így zaklatna mint téged biztos h beszaratnám ilyenekkel :D


Még az is lehetséges opció hogy éjszaka vérrel összekened a bejárati ajtót meg felírod a falra hogy itt jártam és egy mosolygós fejet..

2017. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!