Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mitől számít egy férfi kövérnek?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam mostanában hogy teljesen megváltozott az emberek vékony-kövér felfogása.


Pl : vannak nők akik szerint a 70 kilós férfi az átlag. Aztán vannak olyan nők is akik kicsit idősebbek, azt mondjuk 20 éve amikor ők fiatalok voltak akkor a 85-90 kilós férfiakra mondták hogy átlagos. Ugyan így a vékony , és kövérség elméleti határai is elcsúsztak. Ismerek olyan lányt baráti társaságból aki mindig gúnyolja a pasiját hogy imádja a “nagy maciját” ! Tudjatok milyen az a nagy kövér maci ? 180 körüli magas 75-80 kilós ember! Aki nem sportol, de nincsenek húrkái vagy sőrhasa. Szóval brutális hogy a lánynak a pasija már dagadéknak számit. Nem ide tartozik de amúgy a pénze miatt van a nagy macival! 😂. Tegyetek be képeket 1 -1 példával hogy mi számít nektek vékonynak,átlagosnak és kövérnek!


2019. jún. 21. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
A 80 kilós szegénylegény dagadt disznó, a 150 kilós milliomos meg mackós alkat.
2019. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a Mackos kőverebb alkat jön be ,pl az exem 180cm 130kg volt

De átlagban olyan 110-130kg ami tetszik ez nekem a kövér kategória attól fuggetlenul h tetszik

2019. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szüleid példáján ne vonj le általános következtetést.

Illetve a súly közel sem minden.

2019. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

Mindenkinek más a preferencia és ez így jó is

Nekem pl ez már nagyoon vékony [link]

Aztán itt van az én átlagos testalkatú férfim, aki mondjuk 80-100kg,mert egy 2 méteres ember lehet vékony is 100 kilósan, de átlagban a 80-100kg és karbantartott test ami nekem átlagos pl [link]

Vagy például ő [link]

És mondjuk olyan 25% testzsír fölött már nekem nem okés

20L

2019. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Te miért nem vagy normális kérdező? Én 103 kilóról fogytam le 79 kilóra FÉL ÉV ALATT. Hogy írhatsz ilyeneket, hogy 5 év kell az eredményességhez?


Azóta pedig edzőterembe járok és már 91 kiló vagyok, de most nem zsírban, hanem izomban nőttem ennyit nagyrészt. 2018. januárjában kezdtem el fogyni. Azóta történtek ezek velem mind és elég brutálok a változások ránézésre is. Már most is látszódik valami izom, de akiket megkérdeztem a teremben, azok is azt mondták, hogy már 1-2 év edzés után tényleg nagyságrendileg észrevehetőek majd a változások.

2019. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
190 cm és 108 kg vagyok. Rohadtul nem vagyok kövér, még csak mackós sem. Kis hasam van és ennyi. Sportolok rendszeresen, aktívan mozgok. Ennyit a számokról. 31F
2019. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Számok alapján nem sokat lehet így mondani, sem sok következtetést levonni.

183 centi vagyok és 72 kiló, mégsem vagyok riasztóan sovány, hiába gondolja elsőre mindenki, mivel sportolgatok rendszeresen. Pedig nekem sem éri el a test zsírom a 10%-ot.

21/F

2019. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azért jót röhögtem pár átlagos alkaton. :D Ilyen erővel ez egy átlagos nő.


[link]

2019. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18


Vedd le a vakolatot és a műmellet, aztán úgy nézd meg, lehet, hogy tényleg full átlagos lesz.

2019. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz és edzel akkor simán leszel 80kg mert az izom nehezebb a zsírnál. Szóval nem, egy 80kg ember nem elhízott, sőt.
2019. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!