Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mitől számít egy férfi kövérnek?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam mostanában hogy teljesen megváltozott az emberek vékony-kövér felfogása.


Pl : vannak nők akik szerint a 70 kilós férfi az átlag. Aztán vannak olyan nők is akik kicsit idősebbek, azt mondjuk 20 éve amikor ők fiatalok voltak akkor a 85-90 kilós férfiakra mondták hogy átlagos. Ugyan így a vékony , és kövérség elméleti határai is elcsúsztak. Ismerek olyan lányt baráti társaságból aki mindig gúnyolja a pasiját hogy imádja a “nagy maciját” ! Tudjatok milyen az a nagy kövér maci ? 180 körüli magas 75-80 kilós ember! Aki nem sportol, de nincsenek húrkái vagy sőrhasa. Szóval brutális hogy a lánynak a pasija már dagadéknak számit. Nem ide tartozik de amúgy a pénze miatt van a nagy macival! 😂. Tegyetek be képeket 1 -1 példával hogy mi számít nektek vékonynak,átlagosnak és kövérnek!


2019. jún. 21. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondjuk 20 éve amikor ők fiatalok voltak akkor a 85-90 kilós férfiakra mondták hogy átlagos."


A lakosság az elmúlt 20 évben csak hízott.

2019. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

"Az 1980-as évek óta az elhízás előfordulása megközelítően megháromszorozódott Európa országaiban. "


Mivel hazánk Európa legkoverebb nemzete lett, nyilván itt méginkább.

2019. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem nőkén, de... -


70? Ha csak a csontom, a belső szerveim és a bőröm maradna, na akkor talán lehetséges volna. Nekem az ideális 85-90 közé teszi az összes felmérés, szóval én már kiegyeznék magamnál egy 95-100al

2019. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó! Persze az elhízottság egyre több a lakosság körében. Nem ez a kérdés! Hanem az hogy az emberek megítélik egymást! A szüleim mikor fiatalok voltak, annyu 50 kg se volt, az öregem meg 90 volt! És annyu szerint nem volt kövér az apám! Na de most ha én 82 kilóval ismerkedni akarok egy nôvel , 10 nőből 10 fogja azt mondani hogy Nem! Kezdjek helyesen étkezni és sportolni! Aminek azbwredményesége minimum 5 év kell! Aztán megkereshetem őket újra ! 😂😀 így már világos ?
2019. jún. 21. 12:06
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a "macis" testalkat nem feltétlenül jelent kövérséget, sok férfi egyszerűen csak nagydarab, széles vállú, széles hátú, sokszor alacsonyabb. Nem kilótól függ a kövérség, hanem összképtől. Ha valakinek bármilyen nagyságú sörhasa, nagy feneke, hurkás combja, löttyedt karja, lógó csöcsei vannak férfi létére, az egyértelműen kövér.
2019. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

[link]


A 20-24%-nál húznám meg a határt, az nem is kövér de nem is vékony. Persze ez egyéni megítélés.

2019. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

180 centihez 69 kiló vagyok kb. A nők többsége elhajt már csak az alkatom miatt is. Gondolom, kövérként is hasonló a helyzet.

Semmi gond, legyél enyhén szálkás, széles vállú, jóképű, és máris neked kell levakarnod magadról a nőket.

2019. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A 6. válaszban lévő képen nekem 25-29% az, ami még tetszik.
2019. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Sovány: [link]

Átlag: [link]

Kövér: [link]

2019. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Ember, ne a múltban élj már, kérlek, hanem a jelenben. Régebben meg mindenki szőrös volt, manapság meg mindenki szőrtelenít. Változnak az idők, változnak a szokások.

Nem kell mindenben miérteket keresni, csupán sodródni kell az árral.


Párom 172 centihez 63-64 kg, szálkásan izmos, vékony. Régebben kondizott, akkor volt, hogy annyi izmot szedett magára, hogy 70 kg is volt.

Tehát nem mindegy, hogy a súlyod miből tevődik össze, több zsírból, vagy több izomból.

Pl. ha a párom magasságát nézzük és csak zsírosan hízna, akkor már kb 8-9 kg-val nehezebben már nem biztos, hogy tetszene nekem. Efölött, meg eleve kizárt.

Nem szeretem, ha egy ember elhagyja magát, hízik, mint egy d..sznó.

A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

Ha valaki hajlamos a hízásra, akkor pedig figyeljen oda, hogy mit eszik és sportoljon mellette.


Vékony:

[link]

Átlagos:

[link]

Sportos:

[link]

Kövér:

[link]

Túlsúlyos:

[link]

2019. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!