Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikortól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikortól számít kövérnek? (Hölgyek válaszát várom, ha lehet)

Figyelt kérdés

Mi számít túl kövérnek, ami már ismerkedésnél kizáró ok?

Adott egy 180 cm-es férfi mikortól kövér és meddig megfelelő a testsúlya?

(Fiatal, 20-30 év között)



2016. jún. 18. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha izomból van 100 kilója akkor nem kövér, ha zsírból van 100 kilója, akkor kövér.



Hogy lehetne ezt így megítélni...


Egy sonkásabb, focistacombú, telt fenekű fiú, vagy pipaszár szúnyoglábak, stb, nagyok sok minden függvénye.

2016. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én úgy vegyesen gondoltam, átlagosan. Nem az edzőtermes, izmos férfi, de nem is az elfolyó zsíros.


Tehát a 100 kilós példára: Van hasa, de nem lógós.


Azért köszönöm a választ.

2016. jún. 18. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem látja már a kukiját ha lenéz.
2016. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

80-90 kg között normális,afelett kövér.

Nekem mondjuk nem elég ha csak átlagos teste van, még éppen nem kövér. Nekem kell hogy legyen valamennyi izom is rajta, nem kell sok de azért egy kicsi legyen.

2016. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Ha megnyomom az ujjammal a karjat vagy hasat es puha, akkor kover. Meg ha nem tud futni 8-10 km-t lazan, akkor is.

Ha ilyet kerdezel, biztos tokeletes szobortestu vagy .csak azok szoktak ilyenen aggodni. :)

N

2016. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít túl kövérnek? Nehéz kérdés. Én a kövérebb pasikat szeretem. Nekem a te magasságoddal mondjuk a 140kg már túl sok lenne. De egy 125kg-ig fincsi lenne.


Ha átlagosabban nézzük, akkor:

Ha, (ahogy előttem is írták) izom is van rajtad bőven, akkor olyan 100-110kg az még jó. Ha nincs. Akkor olyan 80-90kg közöttinek mondanám jónak.

De ne minket kérdezz. Sokat számít a csontozat, testalkat, stb... Számold inkább ki a testtömeg idexedet. Az egészség nem csúnya. :)


27N

2016. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egyik nő így gondolja, a másik úgy. teljesen mindegy, hogy itt ki mit gondol és mond, úgyis azok véleménye számít, akik élőben látnak téged. ők meg nem csak a külsőd alapján ítélnek meg. persze az is számít. egyiküknél jobban, másikuknál kevésbé.


ha téged zavar, vagy csak jobbat szeretnél, mint ami van, akkor kezdj el sportolni, figyelj oda a táplálkozásodra, élj egészségesebben, stb. ártani biztosan nem fog.

2016. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

off


#5 - Te iszonyú sötét vagy! :D


on

2016. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egészségügyi szempontból 20% testzsír felett számít hájasnak,főleg ha fiatal férfiról beszélünk.
2016. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt nem a kövérségen van a hangsúly, a hason mindenképp, ha egy vékonyabb férfinek van nagyobb hasa az is ergo kövérnek tűnik.

Ha egy nagyobb darab pasinak nincs pocakja, hiába húsos nem tűnik kövérnek.

2016. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!