Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikortól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikortól számít kövérnek? (Hölgyek válaszát várom, ha lehet)

Figyelt kérdés

Mi számít túl kövérnek, ami már ismerkedésnél kizáró ok?

Adott egy 180 cm-es férfi mikortól kövér és meddig megfelelő a testsúlya?

(Fiatal, 20-30 év között)



2016. jún. 18. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#5! 29 éves, 184 cm magas és 67 kg súlyú férfi vagyok, testzsír százalékom 10,6%. Nem tudok 8-10-kmt lefutni, viszont ca 13 másodpercig képes vagyok az iramot tartani egy 36 km/h-val haladó motorkerékpárral. Kövér vagyok? Most egy világ omlott össze bennem. :(
2016. jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt kilóban nem lehet meghatározni, inkább linkelet képet. Az első számomra még a vonzóan husisabb, de nem kövér kategória felső határa, a második már kövér.


[link]

[link]

2016. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem már ezek is kövérnek számítanak, amiket az előző is belinkelt.

Nekem ez még oké kategória, ettől nagyobb méret már nem:

[link]

2016. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]

20-25 között teteje már kövér

2016. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!