Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen rossz a világ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen rossz a világ? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 20. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Irigylem a türelmedet

:D

2019. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvasok ilyet mivel most vacsoráztam, (a hozzászólásokat elolvastam) de a 10-est még annyival kicsit korrigálnám hogy szerintem az átlag férfi 25 körül van a csúcson. N
2019. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
# 12 Most azt játsszuk ki talál ki kisebb számot? Jó, az átlag nő meg 15. F
2019. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
De nem játszok, komolyan írtam, így látom a helyzetet. Miért lenne rosszabb egy 25 éves férfi mint egy 30? Nem rosszabb hanem jobb. Legalábbis átlagot nézve.
2019. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel 30 körül jobban bejönnek a férfiak ezért írtam a 30-at. Addigra a hormonok szép férfiassá teszik az arcot (már ha tudják) kialakul az illető stílusa magabiztosabb lesz (persze van kivétel) ez lejön a viselkedéséből és a mozgásából. Jó esetben elhagyja a huszonévesen jellemző sallangokat. Tehát már "kész" van. És még fizikailag is jól tartja magát. Ha nem is kondizik de kicsit figyel magára akkor nem pocakos még van bőven haja és férfias. De persze teljesen jogos a 25 is. Ízlés függő.
2019. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket, mint a kérdező, szívesen katapultálnám egy időgéppel a II. világháború kellős közepére, egy lövészárokba. Akkor valószínűleg megváltozna a véleménye arról, hogy milyen rossz ez a 21. századi világ.
2019. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olvasás közben éreztem ahogy sikítva pusztulnak az agysejtjeim. Köszönöm hogy megosztottad ezt velünk.
2019. jún. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!