Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen rossz a világ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen rossz a világ? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 20. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem sikerült megnyitni az oldalt, karanténba tette a vírusírtó.
2019. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem sikerült.
2019. jún. 20. 17:39
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Erről?

Ezt:

😨🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

🚽💩💩💩💩💩💩💩💩🧻

2019. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, ki.aszott béta, alfa, omega, hipergámia, béta, béta, béta, alfa, alfa, béta, béta, alfa, hipergámia, alfa, béta, béta... Fájdalmas volt olvasni. Lehet hogy van benne valami, de nagyon hatásvadász fos a stílus.
2019. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, a “hipergámia” szóig voltam hajlandó olvasni, nyilván vmi puás nőgyűlölő gyökér írása, most vacsiztam, nem akarnám kihányni. 🤗
2019. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Egy ilyen szennyoldalnak hogy van képe Trónok Harcás képet felhasználni?

Ilyen hisztizős szöveget rég olvastam, de legalább nevettem egy jót.

2019. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
wow... Kb 10 mondatot olvastam el, de érzem, hogy már ettől hülyébb lettem.
2019. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Szexuális piaci értékig bírtam, mintha Balázska írta volna komolyan. Nem is vagyok benne biztos tartalmilag mire akart kilyukadni az író, mert ez a phaszacsávó megmondóember stílus miatt kínszenvedés olvasni a cikket.
2019. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Tegyen egy pöttyöt, aki végig elolvasta! Fogadjunk, hogy senki.
2019. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

"Mikor nősülsz már meg VÉGRE?”

„Egész életedben EGYEDÜL akarsz lenni?”

„MAGÁNYOS vén öregember leszel, aki macskákkal fog élni...”

„Egy nőnek se kell ám egy AGGLEGÉNY...”

„Meg fogsz ÖREGEDNI, mire vársz?”

„Az összes jó nőt elkapkodják ELŐLED...”

Ez aranyos... mintha egy nő nem ezt hallgatná a mikor szülsz már kérdéskörrel vegyítve...

"Amíg a férfi „csúcs” a 38. életév környékén van, és utána is csak lassan csökken," hahaha.... Aha ezt a pocakos kopaszodó sörhasat növesztett átlagnak akarja bemagyarázni? Az átlag férfi (szerintem) 30 körül van a csúcson onnantól ő is romlik főleg ha nem figyel magára.

"nők a 25. életévük táján elérik a hegy tetejét; utána pedig gyors esés következik" akkor ideje így 23 évesen aggódom? Nevetséges. Aki nem figyel magára 20 évesen is dagadt és/vagy igénytelen aki figyel az 30+ is kelendő.

"ezért az állandó presszionálás, a nyomás, hogy „állapodj” meg végre. Ez egy kőkemény pszichológiai manipuláció, ami megint csak semmi más célt nem szolgál, minthogy minket férfiakat, a női szaporodási modellel tegyen kompatibilissé. " csak én érzek ellentmondást? Ha a pasi 38 évesen van a csúcson és a járókeret mellől is remekül gyárt gyereket akkor a nők célja nem épp az hogy sokáig ne legyen tartós kapcsolatba?

"Nő a felszínen – „Legyél kedves, gyengéd és törődő, vigyázz rám!”

Nő a sorok mögött – „B...meg, legyél már férfi végre, és irányíts!” Ha az iró szerint nem lehet egy ember egyszerre vezető és gyengéd kedves törödő és nem kell épp a vezetőnek oltalmaznia az általa vezetett embereket akkor nem a világgal hanem a szerzővel van hatalmas baj. Az más kérdés hogy nem csak a szerző fejében van egy hatalmas határvonal a FÉRFI (értsd basáskodó verbálisan vagy fizikailag erőszakos és agresszív hímnemű aki ha rá csap az asztalra az asszony neve hallgass) és az összes pozitív tulajdonság között. Nem is értem valakivel aki nem tud kedves törödő és védelmező biztos pont lenni hogy is lehetne működő szerető családot elképzelni.

"Tervez, kalkulál és „puhít”; hónapokig, sőt néha évekig! Ők azok az arcok, akik szüntelen telefonálnak, üzenetet küldenek („Miért nem írsz vissza? Utálsz? Rosszat csináltam? Itt vagy?”), lopakodnak, sarkokról ugrálnak elő, ajándék-hegyeket vásárolnak, állandóan bocsánatért esedeznek, és persze reménytelenül szerelmesek. " Nem, ők azok akiknek semmi önbizalma (amit had ne fogjunk már a feminizmusra sokkal inkább családi ártalom) az önbizalomhiány mellett se rendes én képe se megfelelő szociális készségei és valószínűleg kialakult jelleme se.

"De ha így jobban tetszik, nem pecabottal horgászik, hanem hálóval halászik. A lehető legnagyobb merítés, a lehető legnagyobb háló; az se baj ha lyukas itt-ott – ami fent marad, az fent marad, ami lehullik... az meg lehullik, ott ette meg a fene. " Nem is tudok bugyi csúsztatóbb dolgot elképzelni mint ha én vagyok aznap az ötödik akivel a jó madár randizik és közben még hárommal beszélget amíg vacsizunk.... Egész beindultam....

"Ugye volt már olyan veled, hogy egy olyan nőre pazaroltál hónapokat, netalántán éveket, aki (ahogy később kiderült) fikarcnyira se lett volna érdemes az értékes figyelmedre" Ugye milyen jó lett volne emberek között szocializálódni hogy ne legyél tök analfabéta az emberi kapcsolatok terén? Mert akkor nem pazarolsz hónapokat vagy éveket olyanra aki nem kér belőled.

"A béta férfi is így gondolkodik; ahogy már fentebb írtam, azt gondolja, hogy a nőknek valóban arra van szükségük, amit mondanak (és amiben szentül is hisznek, aztán utána megdugatják magukat az alfával...). " Ahhoz képest hogy az elején hosszan ír arról hogy nincs csak alfa és csak béta férfi azért erősen általánosít a szentem. Csak kiderül hogy van a világon a gonosz alfa aki tapló és sikere van és a szegény nyomi béta aki mindig elbukik.

"Persze ez függ az illető béta férfi szexuális piaci értékétől is, de a lényegen nem változtat – valahogy nem akarnak nyílni azok a női lábak, vagy legalábbis őrjítően ritkán és csak baromi nagy erőfeszítések árán." És eljutottunk oda hogy a p.i.n.a. az egyetlen amiért küzdeni kell. Kinek is kéne egy szerető társ akivel élményeket gyűjthet tapasztalatokat szerezhet magáról a másik nemről az emberi és párkapcsolatokról hogy ne legyen tök vak a témában mire családot szeretne. Csak a szex a lényeg.

"Tipikus béta kvalitás az áldozat játszása. Azt ugye nem kell mondanom, hogy ez egy feminin tulajdonság" Tiszta haszon hogy ezt elolvastam. Ha a hiszti és önsajnálat/sajnáltatás tipikus női dolog holnaptól én is a padlóhoz csapom magam ahányszor csak valami nem jön össze. Hihetetlen hogy összekeveri a gyenge labilis jellem jellemzőit a női viselkedéssel. Bár hogy őszinte legyek gyanítom hol a helyem a szerző szerint.

"A jó génállományra való törekvéseket felváltja a biztos anyagi háttér, a státusz és biztos jövőkép utáni vágyakozás. Ez az a pont, amikor a korábbi, szelíd motoros, rock-n-roll típusú figurák helyett bejön a képbe egy nagyon-sikeres, nagyon-pocakos, nagyon-szerencsecsomag vállalkozó... " Nem mondom hogy nincs ilyen de erős azt mondani hogy minden 26-30 év közötti nő bárkivel összejön mindegy milyen a külseje vagy milyen gyenge irányítható és labilis jellem az illető amennyiben pénze van és "kedves". Annyira kíváncsi lennék mennyire lehet "kedves" és "gondoskodó" az a férfi aki (az elhanyagolt teste miatt valószínűleg még inkább önbizalom hiányos és tele van gátlásokkal és komplexusokkal) az aki 10-20 éve hiába akar valamit nőktől akit kikosaraztak aki depressziós lett és belemerült az önsajnálatba. Mert egész eddig arról olvastunk hogy ez a béta férfi sorsa. Komolyan gondolja az író hogy nők tömegei inkább vannak egy ilyen emberrel inkább vállalnak vele gyereket (főleg 30 alatt) mint hogy élveznék az életet karriert építenének és olyat keresnének akitől nem rázza ki őket a hideg? Ha ez így lenne nem lenne 30+ OS szingli nő a világon.

"Iszonyatosan sok nő tengődik ebben a dilemmában. Az átbulizott (alfa-kefe) egyetemi évek, meg a karrier-hajhászás után rájönnek, hogy mindjárt lejár a lemez, ezért előrántják a megbízható bétát a múltból. Aztán persze jön a jéghegy, senki nem ért semmit, lassan megérkezik a háromszög is (alfa-kefe iránti újbóli vágyódás)...

És az egésznek a közepén, egy bazinagy kék-pirula színével megegyező kérdőjel tetején lógva hagyva, ott ücsörög a béta férfi." Azért itt megallnék egy szóra ha lehet. Eddig arról volt szó hogy azon nők jutnak el a kétségbe esésig és választják a béta férfit akik vagy nem tudtak betörni egy alfát se vagy véletlen így alakult és benézték a dolgot. Ha minden nő akinek nem alfa párja van egyszer elkezd eggyel dugni (és kevés az alfa és minden nő akinek a kevésből nem jut bétát választ) akkor honnan a sok megcsalt feleség és élettárs? Akkor mégis van hogy az alamuszi nyuszi nagyot ugrik? Hisz az írás eleje épp arról szólt hogy kis kivétellel mindenki béta. Ha bármi hitelt adnánk annak ami itt le lett írva akkor szinte csak megcsalt férfiak futkosnának a világon.

Hogy ne csak bántsam a szerzőt abban igaza van amit a szexért puncsoló loholó könyörgő férfiakról ír.

"Túl régóta fekszünk a feminin álomban. Akárcsak egy béta férfi, hagytuk, hogy elvegyék tőlünk a domináns mivoltunkat. Hagytuk, mert valaki kitalálta, hogy ha az egyik oldal domináns, akkor az azt jelenti, hogy a másik csakis alsóbbrendű lehet. " Alapvetően ha x domináns y alárendelt kell legyen különben háború a vége. De abban egyetértek a felvetéssel hogy egy párkapcsolatban nem feltétlen igaz hogy ha az egyik domináns a másik elnyomott. Meg kell találni ki miben tud domináns lenni ez adja az egyensúlyt így összességében senki nincs elnyomja. Nem feltétlenül jó példa de ha én mondjuk főzni tudok és szeretek a párom meg nem akkor a konyhában én vagyok a domináns mikor főzünk. Közben meg lehet hogy a párom szervező készsége fejlettebb így azon a téren az övé a gyeplő. Így tudná a két fél kiegészíteni egymást és fejlődni. Persze amíg feminin és maszkulin tulajdonsagokról beszélünk az amit fentebb írtam nem valósulhat meg. Ezért is küzdöttek annyit a feministák az egyenlő bánásmódért és az egyéni (nem nem szerinti) elbírálásért. Mert akkoriban mindenki nemhez kötötte a különböző tulajdonságokat. Amit az író nem fog fel hogy egy általa bétának bélyegzett férfi nem azért alkalmatlan mert nem elég maszkulin (azért ez viccesen hangzik) hanem mert nem érett felnőtt. Mindegy hogy nő vagy férfi az ember egy bizonyos kor felett elvárható és elvárt is hogy ne hisztizzen törjön össze félévenként sajnálja magát utalja a világot stb. Hanem tegyen ha rossz neki vagy legalább hallgasson ha lusta tenni. A lehetőségek világában élünk. Csak az nem tud haladni aki nem is akar. És más az amit itt írnak sokszor a "dehát mindent megtettem" felkiáltással és más mikor tényleg beleteszi magát valaki.

És a végén az író féltette a pontot az i-re. "Figyelj Géza, megmutatom mi lett volna, ha nem azt az egyetemet választod, amit azért választottál, mert ott volt a te Nagy Ő-d.”

„Figyelj Jancsika, megmutatom mi lett volna, ha nem azt a nőt veszed el, akit azért vettél el, mert féltél, hogy nem jön majd másik.”

„Figyelj Rezső, megmutatom mi lett volna, ha nem pazarolsz hat évet arra a nőre, aki biztosított arról, hogy szeret, aztán persze kiderült, hogy mindvégig megcsalt a hátad mögött.” Micsoda szerencse hogy ezek a hibák nőket nem érintenek. Hogy nincs nő aki szerelemtől elvakultan nem tanul tovább vagy nem ott és annak aminek szeretne mert Pisti máshogy akarja. Hogy nincs nő aki kimegy külföldre mindent feladva hogy ott rá jöjjön hogy átcseszerintették. Hogy nincs nő aki éveket év tizedeket áldoz valakire aki hitegeti. Milyen szerencse....

Nos nem tudom pontosan milyen hosszú lett a válaszom de remélem kimeritő.

Hogy mit gondolok? A világ pont olyan rossz amilyen rossznak (vagy jónak) látni akarod. Hogy azt veszed e észre a mai zápor milyen kellemesen lehűtötte a levegőt vagy azt hogy tiszta tocsa tőle minden. Az írásról azt gondolom hogy egy szélsőségesen elvakult nézetet közvetít ami fertőző. Van ahol némi igazság is felfedezhető de alapjaiban a tipikus fújj fújj feminizmus maszlag. Van egy generáció a mostani 20-30 évesek akik pont egy komoly társadalmi változásba csöppentek ahol nem volt tiszta mi is a feladat. A nőket arra nevelték (és nevelik is helyesen) hogy egyedül is helyt kell tudni állni míg a férfiak és az őket nevelő családok bizonytalanul álltak a változások közepette. Addig könnyű volt FÉRFINAK lenni erősnek maszkulinnak lenni míg annyi volt a dolgod hogy dolgozol. De a mai világ ennél többet vár el. Elvárja hogy a férfi tényleg erős legyen. Elvárja hogy tudja kezelni az érzéseit indulatait értse a körülötte lévő világot. Legyenek vágyai céljai. Régen ez nem volt "menő" sőt sok esetben elérhető sem.

De valamiért sok férfiban az a téves képzet alakul ki hogy csak a férfiak felé nőttek az elvárások. Nem veszik észre hogy az EMBEREK felé elvárás hogy többet akarjon és többre legyen képes mint a túl éléshez szükséges minimum. Én úgy gondolom mostanra letisztult mi kell ahhoz hogy valaki élete működjön és már ezt a tudást tudjuk átadni. Minden generáció egyre jobban fog tudni alkalmazkodni. Egyre többen (mindkét nemből) fogják meg találni azt az arány középutat ahol egy embernek igenis joga és kötelessége megélni az érzelmeit de ez nem megy át állandó indokolatlan érzelemkitörésekbe és hisztibe. Mindkét nem alakul még de szerintem ennél jobb nem történhetett volna a társadalmunkkal. Persze ezt is mintindem változást egy kaotikus időszak előzte meg ami több generációnak nem kedvezett.

2019. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!