Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 10 évvel idősebb nőt vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 10 évvel idősebb nőt vesz el, nem gondolja, hogy előbb megöregszik, nem lehet gyerek stb?

Figyelt kérdés

Most a Nick Jonasról beszélek.

Oké szép nő, még. De alapból a nők korábban öregednek. Fordítptt esetben jó lenne, mert egy férfinak később is lehet gyereke.


Meg képzeljük el, hogy 36 éves lesz és egy 50 éves nőt d...g.


Még azt mondom 5 év max.,ha a nő idősebb. Mert a biológiai órát nem lehet becsapni.


2019. jún. 20. 15:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az en kolleganoim is 55 ev korul meg menstrualtak. Ben mindegyik, dea fele kb
2019. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tagadtam, hogy 55 körül még van, aki menstruál? Terhes hány van?


Mert vagy alapból ne esne teherbe, vagy ő, vagy a baba nem bírná. Meg ilyeneket ír, ki tud kihordani 60 vagy 65 évesen egy terhességet, ha valami csoda folytán menstruálna még?


50 feletti terhes nőről én is hallottam még... Előfordulhat, de az a gyerek szellemi fejlődésének nem tesz jót, az egészségügyi kockázatokról nem is beszélve.

2019. jún. 22. 10:59
 33/35 anonim ***** válasza:
Rendben, kérdező. Akkor aki 50+ csinál gyereket férfi (tök mindegy, hány éves nőnek), abba belegondoltál, hogy a gyereket fel is kell nevelni? Vagy arra ott az anyja, azért van, apuka elég, hogy a génkészletét odaajándékozta, mert neki még vígan fickándoznak a halacskák 60 évesen is, a többit meg ki nem szarja le?
2019. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Terhes hány van?"

Hát járj utána, a te érdeklődésed van a témára kihegyezve, engem sosem érdekelt a gyermekvállalás, és a barátaim is mind férfiak, nem szoktam erről kérdezgetni embereket, ezért sose figyeltem erre, de rémlik, hogy voltak bulvárhírek 60 feletti szülésről is.

Az internet világában pedig 2-3 perc utánanézni.

De a környezetedben is kérdezősködhetsz, ki mit hallott erről, vagy nyithatsz topicot, ki mit hallott.

2019. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy a menopausa ideje egy tipikus teherbeesési időszak, mert sokan már évek óta nem menstruálnak, mikor még termékenyek, és nem védekeznek, mert azt hiszik, hogy már nem lehet baba.

Van, akinek 2 véletlen gyerek is besikerül ilyenkor.

A személyes ismeretségi körömben van ilyen.

Van 2 20 év feletti gyerekük, meg 2 5 év alatti.:))

2019. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!