Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 10 évvel idősebb nőt vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 10 évvel idősebb nőt vesz el, nem gondolja, hogy előbb megöregszik, nem lehet gyerek stb?

Figyelt kérdés

Most a Nick Jonasról beszélek.

Oké szép nő, még. De alapból a nők korábban öregednek. Fordítptt esetben jó lenne, mert egy férfinak később is lehet gyereke.


Meg képzeljük el, hogy 36 éves lesz és egy 50 éves nőt d...g.


Még azt mondom 5 év max.,ha a nő idősebb. Mert a biológiai órát nem lehet becsapni.


2019. jún. 20. 15:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

41 eves no vagyok. 1 eve gondoltam megprobalom a Tindert en is. A korhatart 37-tol 47-ig allitottam be.

Nagyon erdekes volt.

A 37-39 eves ferfiak meg jol neztek ki, viszont 40-tol felfele teljesen megvaltozott a dolog. Megtort tekintetu, apolatlan, stilustalan es sokkal oregebbnek latszo ferfiak voltak fent.


Szoval lehet, hogy a no 18-22 evesen a legjobb, de a ferfiak se hagyhatjak el magukat. 40 ev felett, nekik is igyekezni kell, hogy karbantartsak magukat.


A lenyeg, egy 45-50 eves no meg mindig nezhet ki fiatalabbnak a koranal, de a 40-es pasi az oregebbnek fog kinezni.

2019. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%
16: Általánosságban 55-65 éves korig termékeny egy nő, szóval nagyon félre vagy informálódva.
2019. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%
De mért gondolod, hogy egy fiatalkori házasság célja a 30 év múlvai családalapítás?
2019. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

55-65 éves korig termékeny egy nő, szóval nagyon félre vagy informálódva


Inkább te, honnan szedsz ilyen marhaságot?? Ezen konkrétan felröhögtem, hpgy mekkora.idióták vannak itt...


Oh my god 😂😂😂😂😂👏👏👏👏🤷🏻‍♀️

2019. jún. 21. 10:16
 25/35 anonim ***** válasza:
93%

24: Hát mert nő vagyok, és menstruálok. És vannak a családban más nők is.

Nagymama, anyuka, nagynéni, és hát eddig menstruáltak.

Én negyvenes vagyok, közel az 50-hez, és hát nagyon nem úgy néz ki, mint ha el akarna múlni a mensim.

2019. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
24: Meg onnan is veszem, hogy van családfám. És az a női ág, amiről származom, legtöbb generációban 48 évesen szülte azt a női ágat, aminek én a legfiatalabb sarja vagyok. Tehát és generációkon át a legfiatalabb kislánytól származom. És ez a XVIII.-XIX. század és XX. század eleje (én még ismertem azt a dédmamámat, akiről szó van, és 48 évesen szülte az anyukája), azóta pedig meghosszabbodott a várható élettartam is és így a termékeny évek száma is.
2019. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"azóta pedig meghosszabbodott a várható élettartam is és így a termékeny évek száma is"


A 48 bár nem egyedi, de lehetséges...


De 60 felett nem találsz termékeny nőt, pláne nem 65-öt. Olyat meg 50 felett se nagyon, hogy valaki szüljön. Előfordulhat, 50 éves anyuka, de az az ő szervezetének, se a gyerekének, se a fejlődésének nem jó...


Nagyon buta. Pont, hogy előbbre jött a termékenység. 9 éves lányok is menstruálnak manapság. Én a 11 évemmel már az utolsó voltam... Ezáltal a menopauza is hamarabb lesz.


Ilyen agyilag hülyét...

2019. jún. 21. 15:02
 28/35 anonim ***** válasza:

"Ezáltal a menopauza is hamarabb lesz."


A tapasztalat nem azt mutatja.

Lásd, még jele sincs a menopauzának nálam.

Anyukámnak is 60 éves kora közelében volt 6-7 évvel ezelőtt.

2019. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"Ilyen agyilag hülyét...

Szerintem meg az az agyilag hülye, aki lehülyéz azért, mert menstruálok 49 évesen, és mert a rokonaim menstruáltak 55-65 éves korukig.

2019. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Az én női felmenőim is 60 évesen menstruáltak. Ha ilyenről nem hallottál, az egy dolog, de ezért butának nevezni valakit egyrészt csőlátásra, másrészt tájékozatlanságra vall.

Egyébként sokkal több csinos negyvenes nőt látok, mint vonzó negyvenes pasit. Ez akkora tévhit, hogy a pasiknak jól áll a kor, egyáltalán nem áll jól, általánosan elmondható, hogy sokkal kevesebbet kell a jó megjelenésükért tenni fiatalon, mint egy nőnek, és ennek a szokásnak köszönhetik, hogy csúnyán vénülnek meg.

2019. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!